קינג דיוויד KING DAVID - שייט במפרץ חיפה

ספינה לאירועים

חוגגים אירוע בחיפה ומחפשים רעיון מקורי ומרענן במיוחד לאירוח? זה הזמן לעלות על קינג דיוויד, ספינה פרטית לאירועים וליהנות ממסלול שייט חווייתי במהלך האירוע. אירועי השייט על גבי קינג דיוויד, מיועדים לאירועים קטנים עד 55 משתתפים, כאשר מסלול ההפלגה כולל יציאה ממפרץ חיפה, עגינה בלב ים עם אפשרות לקפיצה למים ושכשוך נעים ובטיחותי וחזרה לנמל.


בשטח הספינה ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הקטנים, לרבות, מסיבות פרטיות מכל סוג, מפגשים חברתיים, מסיבות בר/בת מצווה וימי כיף וגיבוש לצוות העובדים. באפשרותכם לשכור את שירותי האירוח המלאים שלנו וליהנות בין היתר משירותי DJ, שירותי קייטרינג, שירותי בר משקאות ופתרונות אירוח והפקה נוספים בהתאם לכל דרישה.

עוֹד...

מסיבות פרטיות

אצלנו ב-קינג דיוויד, ספינה פרטית לאירועים ומסיבות בחיפה, תוכלו לקיים את כל סוגי המסיבות הפרטיות עד 55 משתתפים ולהבטיח לעצמכם את המסיבה הכי מרעננת שיש.


בין היתר, תוכלו לקיים בשטח הספינה מסיבות רווקים/רווקות, מסיבות גיוס ושחרור, מסיבות ימי הולדת לקהל מבוגר וגם מסיבות אירוסין במסגרת הצעות נישואין מרגשות בלב ים.


בספינה קיימת הכנה מובנית לכל סוגי השירותים הנדרשים לכם לאירוע המושלם, לרבות, שירותי קייטרינג, שירותי מוסיקה ו-DJ, שירותי בר משקאות וכדומה. כמו כן, תוכלו ליהנות מחבילות האירוח האטרקטיביות שלנו המשלבות בתוכן את כל מה שצריך למסיבה.

עוֹד...

בת מצווה / בר מצווה

חוגגים בר/בת מצווה וחולמים על המסיבה הכי מרעננת של השנה? זה הזמן למסיבות שייט ב-קינג דיוויד, ספינה למסיבות בר/בת מצווה בחיפה. במסגרת מסיבות השייט שלנו, תוכלו ליהנות מהפלגה ללב ים במהלך המסיבה וממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המותאמים למסיבות בר/בת מצווה לקהל של עד 55 משתתפים.


לרשותכם, הכנה מובנית לשירותי קייטרינג, שירותי בר משקאות ושירותי מוסיקה, וזאת לצד אפשרות לחבילות אירוח מושקעות הכוללות בתוכן את כל מה שצריך למסיבה הכי מרעננת של השנה. השייט במהלך המסיבה מלווה באנשי צוות מנוסים ומקצועיים.

 

עוֹד...

ימי כיף וגיבוש לחברות

גם שייט חוויתי, גם קפיצה למים בלב ים וגם אווירת אירוח מרעננת במיוחד, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם ב-קינג דיוויד, ספינה פרטית לימי כיף וגיבוש לעובדי חברות. בשטח הספינה ניתן לקיים ימי כיף לקהל של עד 55 איש וליהנות מחוויה מרעננת עם הרבה בריזה שעושה טוב לגוף ולנפש.


במהלך השייט, תוכלו ליהנות משירותי אירוח כאלו ואחרים אותם תוכלו לארגן בכוחות עצמכם או לאפשר לנו לדאוג לכל מה שצריך, לרבות, שירותי קייטרינג, שירותי מוסיקה ו-DJ', שירותי בר משקאות ושירותי אירוח והפקה נוספים בהתאם לצרכי האירוח.

עוֹד...
התקשרו:
חיפה
contact logo