מועדון זוז ZOOZ - אשדוד

מסיבת בת מצווה / בר מצווה

אירועי בר מצווה ובת מצווה הם מהאירועים השמחים ביותר שקיימים - הזדמנות של כל הילדים לפרוק את המתחים ולחגוג בגדול. לנו, כהורים, חשוב שהמסיבה תהיה מהנה, שאף אחד לא משתעמם - ושאפילו המבוגרים ייהנו. מועדון ZOOZ סניף אשדוד שמח לתת לכם כל מה שאתם צריכים לקראת מסיבת בר המצווה או בת המצווה.
 
ZOOZ - כל מה שצריך לאירוע מהנה במיוחד - מועדון זוז סניף אשדוד לא רק מארגן לכם את המסיבה עצמה, אלא גם עושה עבורכם את כל האדמיניסטרציה מסביב - אנחנו נכין עבורכם את ההזמנות, אנחנו נכין בוק מיוחד של חתן או כלת השמחה, אנחנו נדאג לאוכל ולשתיה. במילים אחרות – אנחנו עושים הכל עבורכם, ואתם? יכולים להירגע ולשמוח!

עוֹד...

אטרקציות

חולמים על מסיבת בר/בת מצווה מדליקה ותוססת? אצלנו במועדון זוז אשדוד, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות מלהיבות למסיבות, כאשר בין יתר האטרקציות המוצעות על ידינו תוכלו למצוא: רחבת ריקודים אקסטרימית בשילוב טרמפולינה מקפיצה, בריכת וויט פול אולטרה סגול, מתחם נינג'ה עם מתקני פעילות נינג'ה כמו בטלוויזיה ואטרקציות נוספות המוצעות לכם במסגרת מסיבות קונספט כאלו ואחרות. מעבר לכל אלו, תוכלו ליהנות מהיצע גדול ועשיר של דוכני מזון ומשקה ועמדות קינוחים ומתוקים שאף אחד לא יכול לעמוד בפניהם.


אז למי אתם מחכים? זה הזמן לזוז למועדון זוז אשדוד.

 

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
אשדוד
contact logo