כיתות לימוד להשכרה במרכז

בקטגוריית כיתות לימוד להשכרה במרכז הארץ, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם לצורך השכרת כיתות לימוד לכל מטרה. לרשותכם, דפי מידע מורחבים על כל אחד מהמקומות בהם ממתינות גם לכם כיתות לימוד להשכרה במרכז הארץ. כנסו, התרשמו ובחרו לעצמכם את המקום המותאם ביותר עבור כל צרכי הלימוד הנחוצים לכם.

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

ZOA בית ציוני אמריקה - תל אביב

ZOA בית ציוני אמריקה, אולם לכנסים, הרצאות, סדנאות ואירועים עסקיים בתל אביב, מאפשר לכם ליהנות ממבחר אולמות וחללים לאירוח כנסים ואירועים עסקיים.

המקום - תל אביב

המקום הוא מרכז תרבות ייחודי ויוקרתי בתל אביב אשר מציע כיתות לימוד להשכרה באיכות גבוהה במיוחד עבור הרצאות, סדנאות, ימי עיון וכל היבט מקצועי ולימודי אחר.

MY קמפוס - בני ברק - גבול רמת גן/רמת החייל

MY קמפוס, מתחם אירוח עסקי בסמוך לדן דיזיין סנטר ורמת החייל, מזמין אתכם ליהנות מהיצע גדול של כיתות לימוד להשכרה ופתרונות אירוח בהתאמה אישית.

מרכז קהילתי נווה אליעזר - תל אביב-יפו

המרכז הקהילתי נווה אליעזר בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות ממתחם ייעודי ומאובזר המשלב בתוכו כיתות לימוד להשכרה לכל מטרה.

FLOOR 5 - ראשון לציון

FLOOR 5, מתחם חדש וטכנולוגי להרצאות, קורסים וסדנאות, מזמין אתכם ליהנות מהיצע מרשים של כיתות לימוד להשכרה בראשון לציון.

ספייס - תל אביב

גם אתם יודעים שלפעמים טוב יותר לערוך ישיבה מחוץ למקום העבודה, במיוחד כשצריך ראש נקי, אז אם אתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בתל אביב, ספייס הוא המקום.

שיפ טו שיק - בני ברק

כיתת הלימוד של מתחם שיפ טו שיק מציעה מרחב אסטתי ומעורר השראה, המצויד בכל העזרים הטכנולוגיים ובכל מה שצריך כדי לגרום לסדנה / הרצאה / כנס שלכם להצליח!

אל סירקולו - גבעת שמואל

אל סירקולו, מתחם אירוח ייעודי להדרכות, סדנאות וקורסים בגבעת שמואל, מאפשר גם לכם ליהנות מצמד כיתות לימוד מאובזרות המותאמות לכל מטרת לימוד.

מור קורן כיתות להשכרה - תל אביב

מור קורן מציעים כיתות להשכרה לכל מטרה, על בסיס שעה, יום או טווח אורך, במחירים נוחים, ובתנאים מתקדמים. אידיאלי להעברת קורסי לימודיים.

האקדמיה לעיצוב fa29 - ראשון לציון

ב-fa29, בלב ראשון לציון, תמצאו את הפתרון כיתות לימוד להשכרה שאתם זקוקים לו, כשאנחנו מספקים לכם מעטפת מלאה כדי שאתם תוכלו לקיים הרצאות, ימין עיון וכדומה בראש שקט.

מכללת IITC - רמת גן

אם אתם מחפשים כיתות לימוד השכרה באזור המרכז, במכללת IITC שבבורסת רמת גן אתם תמצאו מגוון כיתות נוחות לשימוש, מאובזרות היטב, וגם ליווי אישי ויחס חם.

מקום טוב - תל אביב

בלב ההוויה התל אביבית, בדיוק במקום טוב, אנחנו מציעים שירותי השכרת כיתות לימוד עבור מגוון פעילויות עסקיות ואחרות, עם כל ההיבטים שזקוקים להם מסביב טכניים ואנושיים כאחד

עד 120 - ראשון לציון

עד 120, מתחם הדיור המוגן בראשון לציון, פותח את שעריו לאירועים עסקיים מכל סוג ולכל מטרה ומעמיד לרשותכם בין היתר כיתות לימוד להשכרה.

הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות - תל אביב

בבינתחומית לעיצוב ולאדריכלות אתם תמצאו מגוון של כיתות לימוד להשכרה במגוון גדלים ולמגוון צרכים עסקיים ואחרים, והיא מציעה אותם במחירים נוחים שיעזרו לכם לבחור נכון.

כיתות לימוד להשכרה במרכז הארץ מיועדות לכל אילו המחפשים אחר מקום ייעודי להדרכות, ימי עיון, העברת מערכי שיעור וכדומה. כיתות הלימוד להשכרה במרכז הארץ ממוקמות במתחמי אירוח ומרכזי לימוד שונים שבכל אחד מהם פועלות מספר כיתות לימוד בגדלים שונים וברמת אבזור שונה. כיתות הלימוד השונות ניתנות להשכרה על בסיס יומי, שבועי, חודשי או כל תקופת זמן אחרת, כאשר תעריפי ההשכרה נקבעים בהתאם לתקופת הזמן הנדרשת לכם ובהתאם לפתרונות האירוח הנחוצים לכם במתחמי הלימוד השונים. ברשימת המקומות המופיעה לפניכם, תוכלו למצוא מידע מקיף וממצה על כל אותן כיתות לימוד להשכרה במרכז הארץ, וזאת לצרכי בחירת המקום המותאם והמועדף עליכם ביותר.