מלון קראון פלזה תל אביב על הים

אירועים

מלון קראון פלזה תל אביב מזמין אתכם לחגוג אירועים מרגשים, ל- 40 עד 200 איש, עם נוף הצופה לים! 

אולמות האירועים של מלון קראון פלזה תל אביב מציעים לכם אירוע בחוויה מושלמת של הים הנפרס לעיניכם. חווית אירוח מיוחדת שאף אולם אירועים בתל אביב לא יכול להתחרות בה!

מלון קראון פלזה תל אביב נמצא ליד הים, בשורה אחת עם טובי המלונות בערים הגדולות בעולם. המלון מציע קולינריה ברמה הגבוהה ביותר, עם שילוב טעמים מסעיר של המטבח האירופאי ונגיעות מדויקות מהמטבח האסייתי.

עוֹד...

אירועים עסקיים. כנסים. ישיבות

אולמות אירוח מפוארים ומעוצבים, מערכות מולטימדיה מתקדמות, פתרונות קולינאריים לאורך כל שלבי הכנס ונוף ים משגע המהווה חלק בלתי נפרד מתפאורת הכנס, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במלון קראון פלזה - מלון לכנסים בתל אביב על הים. במלון קראון פלזה תוכלו למצוא מספר גדול של מתחמי אירוח שונים ובגדלים שונים המיועדים למטרות אירוח והפקת כנסים מכל סוג לקהל של החל מ-20 ועד 350 משתתפים.

במלון קראון פלזה עומדת לרשותכם מחלקת אירועים ענפה המתמחה בכל שלבי הארגון, התכנון וההפקה של כנסים עסקיים ומקצועיים מכל סוג ולכל מטרה. כמו כן, תוכלו ליהנות מפתרונות קולינאריים המשלבים בתוכם תפריטי שף המותאמים לכל אחד משלבי הכנס. לרשותכם, תפריטי אירוח בעלי אפיון חלבי או בשרי בכשרות מלאה.

בשטח המלון ניתן לקיים את כל סוגי הכנסים המקצועיים/עסקיים וליהנות מפתרונות תוכן, הפקה ואירוח שונים המותאמים לכל צרכי האירוח הנחוצים לכם. במידת הצורך, ניתן לשלב גם אירוח בחדרי המלון על בסיס לינה או על בסיס שעתי.

עוֹד...

שבתות חתן

קרבה אידיאלית לחופי הרחצה של העיר הגדולה, אולמות אירוח מפוארים ומעוצבים, תפריטי שף לכל אחת מסעודות השבת ושירותי אירוח מלאים הכוללים גם לינה במידת הצורך, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במלון קראון פלזה - מלון לשבתות חתן בתל אביב.

מלון קראון פלזה ממוקם בצמוד לאחד מחופי הרחצה היפים ביותר של העיר תל אביב והוא מאכלס בתוכו אולמות אירוח בגדלים שונים המותאמים לצרכי קיומן של סעודות השבת ולכל מטרת אירוח אחרת במהלך אירועי שבת החתן. לרשותכם, אולמות אירוח מעוצבים ומפנקים המותאמים לקהל אורחים של החל מ-20 ועד 350 משתתפים.

פתרונות אירוח מלאים לאורך כל השבת

עוֹד...
התקשרו:
הירקון 145, תל אביב
contact logo

שאלות שכיחות..

אילו אירועים חוגגים במלון קראון פלזה תל אביב על הים?

במלון קראון פלזה תל אביב על הים חוגגים אירועים מכל הסוגים, אך שני האירועים בהם המלון מתמחה הוא אירוח שבתות חתן ואירוח כנסים וישיבות בסדרי גודל שונים.

מהם יתרונות של קיום אירוע שבת חתן בתל אביב?

אירוע שבת חתן בתל אביב מאפשר לכם ליהנות מכל הטוב של העיר במהלך ולאחר האירוע. בנוסף, המיקום המרכזי שלה הופך את ההגעה לאירוע לקלה במיוחד.

מהם השירותים שמעניק בית המלון קראון פלזה תל אביב על הים לאירועי שבת חתן?

מלון קראון פלזה תל אביב על הים מעניק לחוגגי שבת חתן ליהנות מאולמות אירוח מפוארים, תפריט שהורכב ע״י שף מקצועי ואף אפשרויות לינה בהתאם לרצונות הלקוחות.

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת