אירועים בבית כנסת בירושלים

העיר ירושלים, מעבר להיות עיר יפה וייחודית, מהווה את בירת ארצנו, כמו גם עיר מקודשת ליהדות. מהסיבות הללו יוצא שלא מעט אנשים (הן כאלו אשר מתגוררים בעיר והן כאלו אשר מגיעים מחוצה לה) מבקשים לקיים בעיר אירועים יהודיים אוטנטיים וחווייתיים. בתי כנסת בירושלים, יכולים להוות ללא כל ספק ככתובת לאירועים שכאלו ובין היתר: בר מצווה, חתונות אינטימיות ועוד.. כאן תוכלו למצוא בתי כנסת בירושלים ובאזור אשר נחשבים כמתאימים לקיום אירועים. תוכלו לקבל את כל הפרטים והמידע לגבי: גודל המקום, הסגנון העיצובי, סוגי האירועים עבורם הוא מתאים, כמות המוזמנים, פרטי הגעה ויצירת קשר. בנוסף, תוכלו להתרשם גם מתמונות של המקומות – אשר בכוחן לסייע לכם בביצוע הבחירה. בהתבסס על כל אותו המידע, תוכלו לבחור את המקום המתאים והנכון ביותר עבור האירוע שלכם.

 

 

עוֹד...
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

ימין משה, בית הכנסת הספרדי בירושלים, מזמין גם אתכם ליהנות מאחד מבתי הכנסת המיוחדים ביותר לעריכת טקסי חופה ועלייה לתורה לבר מצווה.

עד 50

בית חב"ד מרכז ירושלים, מאפשר גם לכן משפחות יקרות, לחגוג ברוב הוד ופאר את אירועי בר המצווה של ילדיכם באווירה ירושלמית אותנטית וחמה.

בית כנסת האר"י הממוקם בלב הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים, מזמין גם אתכם לקיים טקסי חופה וטקסי עלייה לתורה במסגרת חגיגות החתונה/בר מצווה.

בית הכנסת הגדול - ירושלים
מחיר מנה החל מ- 410 ש"ח (המחיר לא כולל השכרת מתחם לחופה) + תוספת שירות של 12%

בית הכנסת הגדול בירושלים, אחד מהיכלי התפילה המרשימים ביותר בישראל, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירועים מושלם לכל סוגי האירועים.

בניין היכל שלמה בירושלים, מבנה מרשים ביופיו המשלב בתוכו בית כנסת, מזמין גם אתכם לקיים בו טקסי חופה ועלייה לתורה לבר מצווה.

בית הכנסת האיטלקי, אחד מבתי הכנסת היפים והמפוארים ביותר בירושלים, מזמין גם אתכם לקיים טקסי חופה ובר מצווה, בהיכל תפילה מרשים ביופיו.

4 בתי כנסת הספרדים - ירושלים
החל מ-152 ש"ח לאדם (+תוספת שירות של 12%)

מתחם 4 בתי כנסת הספרדיים בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מסיורים מודרכים בלב הרובע ומאפשרויות שונות לאירוח אירועים בבתי הכנסת.

עד 150

בית ילין, בית אותנטי הממוקם בתוך נחלה חקלאית בעמק מוצא - בואכה ירושלים, מזמין אתכם להתרגש ממקום קטן ומיוחד לכל סוגי האירועים, עד 120 משתתפים.

עד 120
בית הכנסת במנהרות הכותל - ירושלים
החל מ- 45,000$

שערי תשובה, בית כנסת הממוקם בתוך מנהרות הכותל, מזמין גם אתכם לקיים טקסי חופה וטקסי עלייה לתורה באווירה קדושה ומרגשת.

בית כנסת החורבה - ירושלים
החל מ-176 ש"ח לאדם

בית כנסת החורבה, בית כנסת ומרפסת לאירועים בלב העיר העתיקה בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח קסומה, מרגשת ובלתי נשכחת.

עד 200

מהם היתרונות של אירועים בבית כנסת בירושלים?
בתי כנסת יכולים להוות כמקום האופטימאלי לקיום אירוע אינטימי ומרגש. בתי כנסת מתאפיינים באווירה קדושה ובאנרגיה ייחודית המשפיעה על כל הנוכחים.


כמובן, שניתן למצוא (ובעיקר בעיר ירושלים ובסביבתה) בתי כנסת אשר מתאפיינים גם בעיצוב ייחודי או כאלו אשר מאחוריהם מצוי סיפור מיוחד, אשר גם הוא יכול לתרום לחוויה אשר תהיה טמונה באותו האירוע.


מה חשוב להבין לפני בחירת בית הכנסת המתאים?
לפני שמתחילים בהליך חיפוש בית כנסת בירושלים, ההמלצה היא להגדיר את הדרישות והצרכים הן מהאירוע והן מהמקום ובין היתר: מה סוג האירוע אותו אתם מעוניינים לקיים, מתי הוא אמור להתקיים (מועד האירוע והאם מדובר באירוע בוקר, צוהריים או ערב), האם הכוונה שלכם לערוך רק טקס במקום או גם סעודה, האם יש לכם בקשה לגבי המיקום של בית הכנסת בעיר, מה סכום הכסף אותו אתם יכולים להקצות עבור אותה המטרה וכיוצא בזה..


ככל שתגדירו בצורה מעמיקה יותר את הצרכים שלכם מהמקום, כך יהיה לכם קל יותר להתמקד אך ורק באותם בתי הכנסת הרלוונטיים.


איך לבחור את בית הכנסת?
כאן תוכלו כאמור לקבל את כל המידע הרלוונטי לגבי בתי כנסת המתאימים לקיום אירועים בירושלים ובסביבה – והתבסס על כך להתמקד אך ורק בבתי כנסת אשר יכולים להתאים עבור האירוע שלכם. כמובן, שבשלב הבא חשוב שתצרו קשר עם נציג מטעם אותו בית כנסת לאירועים בירושלים, על מנת לקבל תשובות על כל השאלות הרלוונטיות: לגבי המחירים, לגבי הזמינות של בית הכנסת, לגבי מה ניתן לעשות במקום במסגרת האירוע וכיוצא בזה..


דגש על כל הפרמטרים הללו יתווה לכם את הדרך לבחירת בית הכנסת המתאים ביותר.