כיתות לימוד להשכרה בתל אביב

מחפשים אחר מתחמי כיתות לימוד להשכרה ברחבי תל אביב? הגעתם למקום הנכון! בקטגוריית כיתות לימוד להשכרה בתל אביב תוכלו למצוא מידע מקיף על כל אחד ממתחמי כיתות הלימוד בהם ניתן לקיים מגוון רחב של מערכי שיעור, סדנאות, השתלמויות מקצועיות וכדומה.

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

MY קמפוס - בני ברק - גבול רמת גן/רמת החייל

MY קמפוס, מתחם אירוח עסקי בסמוך לדן דיזיין סנטר ורמת החייל, מזמין אתכם ליהנות מהיצע גדול של כיתות לימוד להשכרה ופתרונות אירוח בהתאמה אישית.

המקום - תל אביב

המקום הוא מרכז תרבות ייחודי ויוקרתי בתל אביב אשר מציע כיתות לימוד להשכרה באיכות גבוהה במיוחד עבור הרצאות, סדנאות, ימי עיון וכל היבט מקצועי ולימודי אחר.

מרכז קהילתי נווה אליעזר - תל אביב-יפו

המרכז הקהילתי נווה אליעזר בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות ממתחם ייעודי ומאובזר המשלב בתוכו כיתות לימוד להשכרה לכל מטרה.

ZOA בית ציוני אמריקה - תל אביב

ZOA בית ציוני אמריקה, אולם לכנסים, הרצאות, סדנאות ואירועים עסקיים בתל אביב, מאפשר לכם ליהנות ממבחר אולמות וחללים לאירוח כנסים ואירועים עסקיים.

מקום טוב - תל אביב

בלב ההוויה התל אביבית, בדיוק במקום טוב, אנחנו מציעים שירותי השכרת כיתות לימוד עבור מגוון פעילויות עסקיות ואחרות, עם כל ההיבטים שזקוקים להם מסביב טכניים ואנושיים כאחד

ספייס - תל אביב

גם אתם יודעים שלפעמים טוב יותר לערוך ישיבה מחוץ למקום העבודה, במיוחד כשצריך ראש נקי, אז אם אתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בתל אביב, ספייס הוא המקום.

מור קורן כיתות להשכרה - תל אביב

מור קורן מציעים כיתות להשכרה לכל מטרה, על בסיס שעה, יום או טווח אורך, במחירים נוחים, ובתנאים מתקדמים. אידיאלי להעברת קורסי לימודיים.

שיפ טו שיק - בני ברק

כיתת הלימוד של מתחם שיפ טו שיק מציעה מרחב אסטתי ומעורר השראה, המצויד בכל העזרים הטכנולוגיים ובכל מה שצריך כדי לגרום לסדנה / הרצאה / כנס שלכם להצליח!

הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות - תל אביב

בבינתחומית לעיצוב ולאדריכלות אתם תמצאו מגוון של כיתות לימוד להשכרה במגוון גדלים ולמגוון צרכים עסקיים ואחרים, והיא מציעה אותם במחירים נוחים שיעזרו לכם לבחור נכון.

כיתות לימוד להשכרה בתל אביב נועדו למגוון רחב של מטרות לימודיות והעשרה, החל מהעברת מערכי שיעור במסגרת קורסים והשתלמויות, דרך העברת סדנאות והרצאות מכל סוג ועד לקיומם של מפגשי העשרה לעובדי חברות וכדומה. ברשימת המקומות המופיעה לפניכם, תוכלו למצוא מידע מקיף על כל מתחמי הלימוד, מתחמי האירוח ומתחמי העסקים בהם תוכלו למצוא כיתות לימוד להשכרה לכל מטרה על בסיס שעתי, יומי או תקופתי. כיתות לימוד להשכרה בתל אביב ממוקמות בכל רחבי העיר והן מאובזרות במערכות ציוד ואירוח שונות אותן ניתן להתאים לצרכי השימוש הנחוצים לכם. הכנסו עכשיו לרשימת המקומות המופיעה לפניכם וגם אתם תוכלו למצוא את המקום המועדף עליכם ביותר.