הנגב 8 - המרחב החברתי - תל אביב

כיתות לימוד להשכרה

מחפשים אחר כיתות לימוד להשכרה בתל אביב? אצלנו במרחב החברתי הנגב 8 - ת"א, עומדת לרשותכם כיתות פעילות מרווחת וממוזגת בגודל 60 מ"ר, בה ניתן לקיים מערכי לימוד לכל מטרה לקהל של עד 50 משתתפים במסגרת ישיבה בכיסאות סטודנט או סביב שולחנות ועד 70 משתתפים במסגרת ישיבת תיאטרון.


כיתת הפעילות שלנו מאובזרת במערכות ישיבה (כיסאות סטודנט ושולחנות), מקרן  וחיבור HDMI ולוח מחיק והיא מיועדת לאירוח מפגשי לימוד, סדנאות, הרצאות, אירועים ועוד.


לרשותכם, מסלולי השכרה אטרקטיביים על בסיס שעתי או יומי, כאשר כל ההכנסות מיועדות לטובת מימון פעילויות חברתיות שונות ברחבי הארץ המתקיימות על ידי המיזם החברתי של המרחב החברתי.

עוֹד...

גג לאירועים

חולמים על אירוע תחת כיפת השמיים בתל אביב? אצלנו במרחב החברתי הנגב 8, ת"א, עומד לרשותכם גג מרהיב ביופיו המשתרע על פני שטח כולל של 150 מ"ר ומשקיף על העיר תל אביב.


בשטח הגג, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים תחת כיפת השמיים לקהל של עד 100 משתתפים במסגרת אירועי ישיבה ועד 200 משתתפים במסגרת אירועי קוקטייל בעמידה.


בשטח הגג תוכלו ליהנות ממערכות ישיבה, משטח דשא סינטטי, מערכת תאורה ובר משקאות. כמו כן, תוכלו להסתייע בשירותי הפקה חיצונית המשלבים בתוכם גם פתרונות הגברה לאירוע. שטח הגג מותאם ומיועד לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד, והוא מהווה מוקד לאירועים אורבאניים באווירה צעירה ודינמית.

 

עוֹד...
תל אביב
contact logo