יקב עגור - עגור (באזור בית שמש)

ימי הולדת למבוגרים

חוגגים יום הולדת ומחפשים את המקום המושלם לאירוע - מסיבה? אצלנו ביקב עגור, עומדת לרשותכם חצר יקב פסטורלית ומרכז מבקרים מקורה בו תוכלו לקיים מסיבות ימי הולדת למבוגרים.


במקום המושלם שלנו לימי הולדת למבוגרים, תוכלו ליהנות מאווירת אירוח כפרית כמו בטוסקנה, להתענג על תפריט קייטרינג מעולה ולהתבשם מטעימות יין ממיטב תוצרת היקב. לצד כל אלו, תוכלו ליהנות גם מפתרונות אירוח והפקה בהתאם לאופי המסיבה ולהבטיח לעצמכם את מסיבת יום ההולדת עליה אתם חולמים, כאשר הנוף המרהיב של עמק האלה הנחשב לטוסקנה הישראלית, מהווה תפאורה מושלמת לאורך כל האירוע – מסיבה.


למידע נוסף אודות חבילות האירוח האטרקטיביות שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

עוֹד...

אירועי חברות

נוף מרהיב של אזור עמק האלה, שירותי אירוח מפנקים ואווירת אירוח כפרית ומפנקת, כל אלו ועוד ממתינים גם לאירוע העסקי הבא שלכם אצלנו ביקב עגור, יקב לאירועים, הממוקם אל מול תפאורת הנוף המרהיבה של עמק האלה.


במרכז המבקרים שלנו ממתין לכם חלל אירוח מקורה לצד חצר יקב פסטורלית, ובמקום, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים העסקיים ואירועי חברות למספר מצומצם של משתתפים. כמו כן, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה לצרכי האירוח ולהבטיח לעצמכם אירוע עסקי/חברה ברמה הגבוהה ביותר.


לפרטים נוספים על המקום ועל חבילות האירוח האטרקטיביות שלנו המשלבות גם סיורי יקב וטעימות יין במסגרת האירוע, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...
צור קשר
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת