מלונות לשבת חתן במרכז

חיפוש מקומות לאירוח במלונות, לאירועי חתונה, בריתות, בר בת מצווה ושבתות חתן עם אתר מקומות לאירועים. בית מלון איכותי ומפנק הוא המיקום הטוב ביותר לאירועים ולשבת חתן, ובאזור המרכז תוכלו לבחור מלונות לאירועים יוצאים מהכלל בכל הרמות בהם ניתן לערוך שבת חתן ועוד שלל אירועים. מלונות לשבת חתן במרכז הם מושלמים לחתונות בר בת מצווה בריתות ולשבת חתן ומציעים את התנאים הטובים ביותר למשפחה ולאורחים. אירועים באזור המרכז שנערכים במלונות היא איכותית מבחינת התנאים מסביב ומבחינת האפשרויות של חתני השמחה ומשפחתם.
עוֹד...
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

מלון קראון פלזה תל אביב מאחל לכם מזל טוב ומזמין אתכם לחגוג את האירוע המרגש עם נוף הצופה לים וקולינריה ברמה הגבוהה ביותר!

עד 200
אחוזה 14 - צפריה
ממוקם ביישוב דתי

אחוזה 14, וילה לאירועים במושב צפריה במרכז הארץ, סמוך לנתב"ג, מזמינה גם אתכם ליהנות מהמתחם המושלם לאירועים קטנים ומיוחדים.

מילה, מתחם אירוח לאירועי שבת חתן בחולון, מזמין גם אתכן, משפחות יקרות, ליהנות מחוויית אירח נעימה ומפנקת במיוחד באווירה משפחתית.

מלון רוקסן - רמת גן
מינימום חדרים להזמנה לשבת חתן: 20 חדרים

מלון רוקסן רמת גן, מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לאירוח אירועים פרטיים ועסקיים, כנסים מקצועיים ואירועי שבת חתן.

מלון ארנה - בת ים
החל מ- 1500 ש"ח לזוג

מלון ארנה בת ים, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח משודרגת ומפנקת לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים, כולל פתרונות אירוח לאירועי שבת חתן.

קמפוס במרכז הארץ, קמפוס ירוק לאירוח אירועי שבת חתן, מזמין אתכם, ליהנות מפתרונות אירוח מלאים לאורך כל השבת כהלכתה.

רזידנטס 26, מלון דירות בתל אביב, מזמין תכם ליהנות מחוויית אירוח מושלמת במסגרת אירועי שבת חתן - חתונה ובר מצווה.

אנ"א, רשת האכסניות של ישראל, מזמינה גם אתכם ליהנות מהיצע מרשים של אכסניות לאירוח אירועי שבתות חתן במסגרת חגיגות בר מצווה וחתונה.

שירת העמק, קמפוס אירוח לאירועי שבת חתן במודיעין עילית, מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות בדרך לשבת מפנקת ובלתי נשכחת.

פיאסטה במושב, וילה מפנקת לכל סוגי האירועים במושב מצליח, מזמינה גם תכם ליהנות מאווירת אירוח קסומה בליבו של מושב פסטורלי במרכז הארץ.

במרכז תל אביב, אל מול נופיה האורבאניים של העיר מצד אחד, וחופי הרחצה מצד שני, ממתין גם לכם הגג בתל אביב, לופט אירוח יוקרתי באווירת אירועי בוטיק, הממוקם בקומות העליונות של מבנה עסקים.

עד 80

רשת האירוח הקמפוס הירוק מזמינים אתכם אתכם ליהנות מחוויית אירוח מושלמת לאירועי שבת חתן בר מצווה וחתונה במרכז ברעננה, מושב נחלים וביישוב עלי.

כפר המכביה, מלון לאירועים פרטיים ועסקיים ברמת גן, מזמין אתכם ליהנות ממרכז אירועים, שבתות חתן וכנסים המשלב בתוכו למעלה מ-20 חללי אירוח לכל סוגי האירועים בהתאמה אישית.

אירוח לשבת חתן מהדרין

באתר תמצאו מגוון מקומות לאירוח שבת חתן, בכשרויות שונות. בהן אירוח לשבת חתן מהדרין במרכז ובתל אביב כפי שתוכלו לראות לעיל. כמובן שבנוסך לכשרות מהדרין ניתן גם למצוא מקומות עם כשרות גלאט או רבנות. רובם עם בית כנסת במבנה או בסמיכות לו. כמובן שכדאי להגיע למקום האירוח, לשוחח עם משגיח הכשרות והצוות, לברר את ניסיונם באירוח לשבת חתן וכמובן להתרשם מאספקטים חשובים נוספים הקשורים לאירוע.