אנ"א - רשת אכסניות ישראליות לשבת חתן

מרכז - ירושלים

מתחתנים או חוגגים בר מצווה לילדים? מחפשים אחר פתרון מיוחד לאירועי שבת חתן? זה הזמן להכיר את מתחמי האירוח של אנ"א - רשת האכסניות של ישראל בתל אביב ובירושלים.


במתחמים אלו, ניתן לקיים אירועי שבת חתן לחתונה ולבר מצווה, וליהנות בין היתר מהיצע מרשים של חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים למשפחות, זוגות ויחידים, וזאת לצד, אולמות אירוח לקיום מפגשים חברתיים, תפילות וסעודות השבת. כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מושקעים לכל אחת מסעודות השבת (כשרות בהשגחת הרבנות המקומית). מתחמי האירוח שלנו באזור המרכז ממוקמים בצמוד למוקדים תיירותיים בתל אביב ובירושלים, ובכל אחד מהם תוכלו ליהנות מתוכנית מובנית לקיום סיורים מודרכים לכל בני המשפחה.

 

עוֹד...

צפון

אצלנו ב-אנ"א, רשת האכסניות של ישראל, ממתינה גם לכן, משפחות יקרות, חווית אירוח מושלמת במסגרת אירועי שבתות חתן לחתונה ובר מצווה באזור הצפון. כרשת האכסניות המובילה של ישראל, אנו מאפשרים לכם ליהנות ממספר מתחמי אירוח בערים ויישובים שונים באזור הצפון, וביניהם: חיפה, עכו, אזור כנרת, עמק בית שאן, מעיין חרוד, פקיעין ו-שלומי.


בכל אחד מהמתחמים שלנו, תוכלו ליהנות מחדרי אירוח מרווחים ומאובזרים המותאמים לזוגות, משפחות ויחידים, חדרי אוכל גדולים ונעימים, חללי אירוח בגדלים שונים למפגשים חברתיים, ומעל הכול, אווירה פסטורלית ונעימה. לרשותכם, תפריטי אירוח מגוונים לכל אחת מסעודות השבת (כשרות בהשגחת הרבנות המקומית) וזאת לצד פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית על פי דרישה.

עוֹד...

דרום

מחפשים אחר מתחמי אירוח לאירועי שבת חתן חתונה ובר מצווה באזור הדרום? הגעתם למקום הנכון! אצלנו ב-אנ"א, רשת האכסניות של ישראל, ממתינה לכם חוויית אירוח משפחתית, כיפית ונעימה בכל אחד ממתחמי האירוח שלנו באזור הדרום, וביניהם: אילת, מצפה רמון, עין גדי, מצדה ו-ערד.


במתחמים אלו, תוכלו ממתין לכם היצע מרשים של חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים, חללי אירוח לסעודות השבת ומפגשים משפחתיים לאורך כל השבת ומתקני אירוח נוספים. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותיו של צוות אירוח מקצועי ומיומן העומד לרשותכם לאורך כל השבת ומאפשר לכם ליהנות בראש שקט. במסגרת חבילות האירוח שלנו, תוכלו ליהנות גם ממסלולי טיולים וסיורים מודרכים למשפחות באזור בו ממוקם כל אחד ממתחמי האירוח שלנו באזור הדרום.

 

עוֹד...
צור קשר
contact logo