החווה האורגנית טור סיני - ירושלים

חוגגים אירוע פרטי או עסקי באזור ירושלים? מחפשים אחר מתחם אירוח ייחודי ומרהיב ביופיו המעניק ערך מוסף לאירוע? זה הזמן להכיר את טור סיני, חווה אורגנית במרחק של 5 דקות נסיעה מירושלים המאפשרת לכם ליהנות משני אזורי אירוח נפרדים המותאמים לכל צרכי ההפקה לכל סוגי האירועים: מתחם לואיזה - חלל סגור שקוף הצופה לנוף עמק הארזים ובוסתן החווה, ןמתחם לוונדר - רחבת דק עץ יפיפייה הפתוחה לנוף פארק עמק הארזים ועטופה בגפנים ותאנים. בחורף ניתן לסוגרה בווילונות עם חלונות לנוף.

 

טור סיני – חווה אורגנית לאירועים בירושלים

 

בחווה האורגנית טור סיני שבאזור בירושלים עומדים לרשותכם שני אזורי אירוח המשתלבים בתוך תפאורת הנוף המרשים ועוצר הנשימה. במתחם לואיזה תוכלו ליהנות מחלל אירוח מקורה ושקוף הצופה לנוף עמק הארזים ובוסתן החווה ואילו במתחם לוונדר ממתינה לכם רחבת דק-עץ רחבת ידיים הצופה לנוף פארק עמק הארזים.

 

בנוסף לתפאורת הנוף הייחודי של כל אחד ממתחמי האירוח בחווה, תוכלו ליהנות משירותי אירוח והפקה מוקפדים ואיכותיים החולשים על כל מרכיבי האירוע אותו אתם מתכננים, בין אם מדובר באירועי בר/בת מצווה, אירועי חתונה, טקסי ברית/ה ובין אם מדובר באירוע עסקי כזה או אחר.

 

האווירה הפסטורלית של החווה בשילוב הנוף המרהיב ועוצר הנשימה לצד שירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם במקום, הופכים כל אירוע לחגיגה של הטבע!

 

התקשרו:
זאב טור סיני 1, ירושלים
יצירת קשר :
זאב טור סיני 1, ירושלים