קאלמה - תל אביב

וילה לאירועים

עומדים לקיים אירוע פרטי/עסקי ומחפשים מקום מיוחד לאירוח בתל אביב? ברוכים הבאים לוילה קאלמה, וילה לאירועים המאפשרת לכם ליהנות מאווירת אירוח טרופית ומרעננת במיוחד.


בשטח הוילה, ממתינה לכם חצר טרופית לאירוח עם בריכת שחייה וג'קוזי לצד משטח דשא טבעי וגדול במיוחד. המקום מותאם לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים לקהל הבוגר עד 100 משתתפים (מתוכם עד 20 ילדים בלבד במידת הצורך). את האירועים אצלנו ניתן לקיים לאורך כל ימות השבוע וליהנות בין היתר מאווירה של חופשה, ממטבח חוץ מושקע ומאובזר, מבר ישיבה מעוצב ופינות ישיבה כיפיות. מנהל אירוע מטעם המקום ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע וכל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...

בריכה לאירועים

תמיד חלמתם על אירוע סביב שפת הבריכה? זה הזמן להגשים את החלום. אצלנו ב-וילה קאמלה, וילה עם בריכה לאירועים בתל אביב, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים מסביב לשפת הבריכה וליהנות גם מאירועי צהרים/ערב כולל שחייה.


בחצר הוילה שלנו, ממתינה לכם חצר באווירת גן טרופי עם בריכת שחייה, ג'קוזי, בר ישיבה מעוצב, מטבח חוץ מושקע ופינות ישיבה כיפיות ולצד כל אלו תוכלו ליהנות גם משירותיו של צוות ניהול והפקה המלווה אתכם לאורך כל הדרך. האירועים אצלנו מיועדים לקהל בוגר בלבד ולא מתאפשרים אירועים לילדים, כאשר קיימת הגבלה ל-20 ילדים במידת הצורך בכל אירוע של מבוגרים.


למידע נוסף על המקום ואפשרויות האירוח אצלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

גורית קדמן 11, תל אביב
contact logo