ארסטו אירועים - עפולה

אולם האירועים ארסטו בעפולה הוקם בתחילת שנת 2013 ומיד הציג בשורה חדשה ומרעננת לכל מי שמבקש לערוך אירוע ייחודי ברמה הגבוהה ביותר. מבין המגוון המוכר של אולמות אירועים בעפולה ארסטו הוא הבולט בכל הקשור ליוקרה, איכות, רושם, שירות ומקוריות. בין אם מדובר על אירוע פרטי או עסקי, התוצאה היא חוויה שקשה מאוד להשוות אותה לאירועים מהעבר.

 

ארסטו מארח עד 700 חוגגים בנוחות מדהימה, וכל אורח חש מיד את ההנאה מעיצוב מקורי ומאווירה קלאסית. בעלי האולם, סמי נחום, מוכר בתחום האירועים, המזון והמסעדנות כבר יותר מ-25 שנה, וכל ניסיונו בא לידי ביטוי ביצירת חוויית אירוח מרגשת שכל בעל שמחה מרוויח ממנה. הדבר בא לידי ביטוי כשכל אורח זוכה ליחס אישי בזכות ניהול מקצועי ורצון אמיתי להבטיח את הצלחת האירוע.

 

כל מי שרוצה להכיר אולם אירועים בעפולה וליצור אירוע מרתק באמת, מוזמן להכיר את המנות המדהימות של שפים מקצועיים שעובדים רק עם חומרי גלם טריים, את מערכות המולטימדיה המשוכללות שפזורות ברחבי האולם, ואת האווירה הקסומה שעוטפת את החוגגים. יחד עם תעודת כשרות, רישיון עסק, גנראטור חירום, חניה גדולה ומיקום מצוין. ארסטו הוא אולם מושלם, לא פחות.

התקשרו:
החשמל 1, עפולה
יצירת קשר :
החשמל 1, עפולה