מקומות לאירועים קטנים בזיכרון יעקב

מעוניינים בזיכרון בלתי נשכח מהאירוע שלכם? מתכננים לקיים אירוע קטן עם כל המאפיינים של אירוע גדול? זה הזמן להכיר את המקומות הייחודיים של המושבה זכרון יעקב. אירועים קטנים בזכרון יעקב יעניקו גם לכם זיכרון בלתי נשכח של אירוע קטן- גדול מהחיים. בואו לגלות את הקסם הגדול בקיום אירועים קטנים במושבה הייחודית- זכרון יעקב.
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב
מלון עדן אין - זכרון יעקב

מלון עדן אין - זכרון יעקב

עדן אין, מלון לאירועים בזכרון יעקב, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח מפנקת באחד מאולמות האירוח או בשטחים הירוקים הממתינים לכם בשטח המלון.

ברוניתא - זכרון יעקב

ברוניתא - זכרון יעקב

ברוניתא, מסעדה ישראלית לאירועים בזיכרון יעקב, מזמינה אתכם ליהנות מאווירת אירוח פסטורלית המותאמת לכל סוגי האירועים האינטימיים בסדרי גודל שונים.

ביסטרו דה כרמל - זכרון יעקב

ביסטרו דה כרמל - זכרון יעקב

ביסטרו דה כרמל, מקום קטן, קסום ומרגש לאירועים בזיכרון יעקב, מזמין אתכם ליהנות מאווירת אירוח קסומה ורומנטית באחד ממתחמי האירוח היפים והמיוחדים.

זכרון יעקב, המושבה הציורית והחלומית מאפשרת גם לכם ליהנות מההזדמנות לקיים אירוע קטן באווירה גדולה מהחיים. אירועים קטנים בזכרון יעקב הם בהחלט הזדמנות אידיאלית עבורכם לקיים אירוע ייחודי, מרגש ומפתיע באחד המקומות המיוחדים ביותר בארצנו הקטנטונת. כמו בכל מקום אחר בארץ, גם במושבה זכרון יעקב, ממתינים לכם מקומות מרגשים ומיוחדים המיועדים לצרכי קיום אירועים קטנים לכל מטרה. המקומות הייחודים של זכרון יעקב מיועדים לאכלוס של 50, 100 וגם 200 מוזמנים בעת ובעונה אחת, ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם לקיים אירוע קטן גדול מהחיים במושבה הציורית.
אין זה משנה מהי מטרת האירוע, בין אם מדובר באירוע בר או בת מצווה, בין אם מדובר בטקס חתונה מרגש, בין אם מדובר במסיבת הפתעה או כל אירוע אחר, במושבה זכרון יעקב תוכלו למצוא מספר מקומות אידיאליים לצרכי קיום האירוע שלכם. בכל אחד מהמקומות תוכלו ליהנות גם ממגוון נרחב של שירותים המוענקים לכם בכל מסגרת של קיום אירועים קטנים וגדולים כאחד. זה הזמן להפוך את האירוע שלכם לזכרון בלתי נשכח!