המייסדים 16 - זכרון יעקב

אירועים

בתחילת המדרחוב הקסום של זכרון יעקב ומול נו, ים משגע, ממתינה לכם מסעדת המייסדים 16, מסעדה כשרה לאירועים בהנהלת השף אלון פינגולד ובת זוגו סיגל.


בשטח המסעדה, ממתינה לכם מרפסת נוף מקורה עם קירות זכוכית, בה תוכלו לארח את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים לצד מפגשים חברתיים מכל סוג לקהל של עד 35 משתתפים, וליהנות גם מהנוף המשגע של המדרחוב והים שבאופק, גם מאווירת אירוח אינטימית ומפנקת וגם מתפריט שף עשיר ומגוון המבוסס על המטבח הישראלי - ים תיכוני ועל הפרודוקטים האיכותיים והטריים ביותר.


בשטח המסעדה, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים ולהבטיח לעצמכם יחס ושירות אישי לכל אורח/ת ומפתרונות הפקה שונים בהתאם לאופי וסוג האירוע.

עוֹד...

חדר פרטי לאירועים

אצלנו במסעדת המייסדים 16 הממוקמת בתחילת המדרחוב הקסום של זכרון יעקב ומול נוף ים משגע, תוכלו ליהנות מחדר אירוח פרטי הממוקם בתוך מפרסת מקורה עם קירות זכוכית, לכל סוגי האירועים עד 25 משתתפים.


במהלך האירוע, תוכלו ליהנות מחוויה קולינארית בניצוחו של השף אלון פינגולד, המבוססת על המטבח הישראלי - ים תיכוני ועל חומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר. כמו כן, תוכלו ליהנות משירות ויחס אישי לכל אורח/ת ומפתרונות אירוח והפקה בהתאם לאופי וסוג האירוע. אנו מזמינים גם אתכם להכיר מקרוב את חוויית האירוח הקסומה והמרגשת שיש לנו להציע לאירוע הבא שלכם.

 

עוֹד...
התקשרו:
זיכרון יעקב
contact logo