מקומות אולמות לחינה בעמק חפר

חינה הוא אחד הטקסים המרגשים ביותר בקרב עדות המזרח. מדובר בשמחה אחת מני רבות מטקס החתונה שמאפשרת לזוג הצעיר לחגוג את האהבה שלהם עם בני המשפחה והחברים הקרובים אליהם. זהו אירוע צבעוני ושמח, לכן חשוב לציין אותו במקום שיאפשר לחוגגים לבטא את השמחה שלהם בזמן ובקצב שמתאים לכם. לא מעט זוגות מחפשים אולמות ומקומות שונים לביצוע החינה שלהם, אבל הם מתקשים לבחור את המקום הטוב ביותר עבורם. אם גם אתם מחפשים מקומות אולמות לחינה בעמק חפר ופשוט לא מצליחים להגיע להחלטה, תנו לנו לסייע לכם. בעמוד זה תוכלו למצוא את האולמות המובילים ביותר בכל אזור עמק חפר לחגיגות חינה שיימשכו עד השעות הקטנות של הלילה. בעמוד של כל עסק תוכלו למצוא מידע חשוב עליו, הוראות הגעה והמלצות של לקוחות אחרים.

עוֹד...
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

בלב מרכז העסקים של עמק חפר תמצאו את סיירוס אירועים, האולם בו תוכלו לערוך אירועים פרטיים ועסקיים קטנים פשוט כמו גדולים, באווירה תוססת, מרהיבה ויחודית.

עד 180
לואי Louie  - פרדסיה
אולם הבנוי כולו כמרחב מוגן

לואי, אולם לאירועי בוטיק בפרדסיה, מזמין אתכם ליהנות ממקום אינטימי ומיוחד המותאם לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד, עד 160 איש בישיבה ו- 250 איש באירועי קוקטייל.

עד 160

חופית, בית קולינארי לאירועים במושב בית חרות שבלב השרון, מזמין אתכם ליהנות מהמקום הנכון לאירוח אירועים אינטימיים באווירה מיוחדת.

עד 250

אליטה, אולם בוטיק לכל סוגי האירועים הקטנים באור עקיבא, מזמין גם אתכם ליהנות מאווירת אירוח אינטימית ומפנקת לאירועים עד 180 משתתפים.

עד 180