אירועים בבית כנסת במרכז

מחפשים אחר בתי כנסת לאירועים במרכז הארץ? הגעתם למקום הנכון! בקטגורית אירועים בבית כנסת במרכז, תוכלו למצוא רשימה עדכנית ומקיפה של כל בתי הכנסת בהן פועלים מתחמי אירוח לכל סוגי האירועים הפרטיים והמשפחתיים, לרבות, אירועי ברית/ה, אירועי בר/בת מצווה, אירועי חתונה קטנה ואירועי שבת חתן גם במסגרת חגיגות בר המצווה וגם במסגרת חגיגית החתונה. אירועים בבית כנסת במרכז הארץ מתקיימים בתוך מתחמי אירוח המצויים בתוך השטח בו ממוקמות בתי הכנסת, כאשר בחירת בית הכנסת לאירוע הבא שלכם חשוב שתעשה בהתאם לגודל מתחם האירוח ומתקני האירוח העומדים לרשותכם. לרשותכם, דפי מידע מורחבים על כל אחת מבתי הכנסת המופיעות ברשימה. הכנסו והתרשמו!

עוֹד...
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

בית הכנסת העתיק ביפו, הממוקם ברחוב מזל דגים בסמטאות יפו, מזמין אתכם ליהנות מאירועים קסומים בלב ליבה הפועם של יפו העתיקה.

בית הכנסת שבת אחים בבת ים, מזמין גם אתכם ליהנות מאולם אירועים המותאם למגוון רחב של אירועים פרטיים לקהל של עד 350 משתתפים.

עד 350
בית הכנסת הגדול בתל אביב
מחיר מנה החל מ- 527 ש"ח (המחיר לא כולל השכרת מתחם לחופה) + תוספת שירות של 12%

בית הכנסת הגדול בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות מהיכל תפילה מרשים ומעוצב המשלב בתוכו מתחם אקסקלוסיבי לכל סוגי האירועים.

בית הכנסת היכל מאיר - לכל מי שרוצה ליהנות מחוויה רוחנית מיוחדת במינה, הכוללת הפקה מלאה ושליטה בפרטים הקטנים ביותר.

עד 350

אוהל מועד, בית כנסת לאירועים בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות ממגוון אפשרויות אירוח לכל סוגי האירועים הפרטיים: בריתות, בר מצווה, אירועי חתונה וכדומה.

מרכז הקבלה, מתחם לאירועים ושבתות חתן בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח לכל סוגי האירועים ושבתות חתן.

עד 150

מוזמנים לחגוג איתנו אירועי עלייה לתורה בר מצווה וטקסי ברית מילה, עד 100 איש.

אירוע בבית כנסת במרכז

אירוע בבית כנסת הוא ההזדמנות שלכם לשלב בין אירוע משפחתי של פעם בחיים לבין אווירת הקדושה של בית הכנסת. בתי כנסת הפתוחים גם לאירועים חגיגיים הם מפוארים ומרשימים ולכן יוסיפו ערך מוסף לכל אירוע שתבחרו לחגוג בהם.


אילו אירועים כדאי לחגוג בבית כנסת?

בתי כנסת במרכז מתאימים לקיום כל סוגי האירועים הפרטיים והמשפחתיים. למשל: ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה, חתונות קטנות, שבת חתן אחרי בר מצווה, שבת חתן אחרי חתונה וכל אירוע דתי אחר.


איפה יש בתי כנסת לאירועים באזור המרכז?

באזור תוכלו למצוא בתי כנסת רבים שישמחו לפתוח את שעריהם כדי לארח את האירוע המרגש שלכם. בין השאר תמצאו את בית הכנסת העתיק ביפו, בית הכנסת של המרכז לקבלה בתל אביב, בית הכנסת הגדול בתל אביב ובתי כנסת בערים רבות אחרות באזור המרכז. לכל בית כנסת עיצוב מרשים משלו והוא בנוי כדי לקלוט מספר שונה של מוזמנים, החל מ 100 ועד כמות גדולה. לכן, לפני שאתם מחליטים על אירוע בבית כנסת במרכז, החליטו כמה מוזמנים יש לכם, כדי למקד את החיפוש בבתי כנסת המתאימים לאירוע שלכם.


עלויות נוספות של אירוע בבית כנסת

בנוסף לגודל בית הכנסת, יש משתנים נוספים שצריך להביא בחשבון בעת סגירת האירוע. אם למשל תחליטו לבחור בשירותי הסעדה יוקרתיים, תתקלו בטווחי מחירים שעלולים לנגוס משמעותית בתקציב שלכם. אירועים כרוכים גם בשירותיהם של צלם, מאפרת, הוצאה חד פעמית על בגדים חגיגיים ועוד. כל אלו עלולים לייקר את האירוע שלכם. לכן, חשוב להיצמד לתקציב ולזכור כי האנשים והאווירה הם הדבר החשוב ביותר ולכן השקיעו בראש ובראשונה בבחירת בית הכנסת בו תחגגו.