אולמות כנסים בחיפה

הנוף המסחרר של חיפה מספק אווירה נפלאה לכנסים שנערכים בעיר, ובדף זה של אתר מקומות לאירועים אתם תמצאו את כל מה שאתם צריכים בזמן שאתם מחפשים אחר אולמות כנסים בחיפה. ממקומות שמתמחים בכך ועד אולמות במלונות הנהדרים שנחים על הכרמל ומציעים נוף כחול של ים ושמיים. כשאתם מחפשים אחר אולמות כנסים בחיפה, אתם מגיעים לדף הזה באתר מקומות לאירועים, בידיעה שתמצאו פתרון.
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

מלון עדן אין - זכרון יעקב

עדן אין, מלון לאירועים וכנסים בזיכרון יעקב, מזמין אתכם ליהנות מ-20 אולמות בגדלים שונים לאירוח אירועים עסקיים וכנסים.

פקטורי אירועים וכנסים - חיפה

פקטורי אירועים, אולם כנסים ואירועים עסקיים בחיפה, מזמים אתכם ליהנות מאולם בוטיק המותאם להפקת כנסים ואירועים עסקיים עד 150 משתתפים.

ביסטרו דה כרמל - זכרון יעקב

ביסטרו דה כרמל, אולם לאירועי בוטיק בזיכרון יעקב, מעמיד לרשותכם חלל אירוח קסום, ייחודי ומרגש להפקת אירועים עסקיים וכנסים מקצועיים לכל מטרה.

אלמוג אירועים וכנסים - חיפה

אתם מוזמנים לגלות את כל היתרונות ולבחור במקום הנכון: אלמוג, מתחם הכנסים והאירועים של איזור חיפה והצפון!

WeClass - חיפה

WeClass, מתחם חדשני בחיפה המשלב בתוכו אולמות לקיום כנסים, הרצאות וימי עיון, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מלאים לכל סוגי הכנסים.

בית המוכתר - זכרון יעקב

בית המוכתר, מתחם בוטיק לאירועים וכנסים בזיכרון יעקב, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח אקסקלוסיבית המותאמות לכל סוגי הכנסים וההרצאות.

מלון סאטורי כנסים - חיפה

מלון סאטורי ממוקם במנה באוהאוס מיוחד במרכז חיפה ומארח אירועים פרטיים ועסקיים, כולל סידורי לינה, באולם האירועים או בגג המלון.

בלה צופ Bella Chop - חיפה

בלה צ'ופ, אולם לכנסים ואירועים עסקיים בחיפה, מזמין גם אתכם ליהנות ממתחם אירוח מודרני ומעוצב המבטיח לכם אירועי בוטיק ברמה הגבוהה ביותר.

מלון ביי וויו Bay View - חיפה

מלון ביי ויו הממוקם על פסגת הר הכרמל בחיפה, מזמיןאתכם ליהנות מפתרונות אירוח מגוונים המותאמים לצרכי כנסים, ישיבות עסקיות וישיבות הנהלה לכל מטרה.

דף זה באתר מקומות לאירועים הוא המקום בו תרצו לבקר בכל פעם שתצטרכו לחפש אחר אולמות כנסים בחיפה. הדף הזה באתר מרכז שלל מקומות כאלו, בכל רחבי העיר, שמציעים אולמות כנסים בחיפה עבור מי שרוצה להפיק כנס כזה או אחר בעיר, כנס מקצועי לימודי, כנס של משווקים, כנס של אנשי החברה, כל נושא ונושא שזקוקים לצורך הפקתו באולמות כנסים בחיפה.  הרשימה מכילה מגוון גדול מקומות ומיועדת לספק פתרונות עבור כנסים בגדלים שונים וברמות איכות שונות, מכנסים יחסית פשוטים עם תקרובת מעטה בתחילת ובמהלך האירוע, ועד כנסים בהם מוגשת גם ארוחת צהריים או ערב מלאה. כאן תמצאו מקומות שמאפשרים לכם לשכור אולמות כנסים בחיפה, כך שכל ההפקה של הכנס נופלת על כתפיכם, וזאת לצד מקומות שמורידים את כל העול מכתפיכם ומספקים לכם את כל האלמנטים ביחד, בהתאם כמובן לדרישות שלכם. כמובן שדף זה אינו מיועד לחברות ופרטים מחיפה בלבד, אלא גם עבור אותם אלו שמגיעים מאזורים אחרים ומחפשים לשנות מעט האווירה ולנצל את הנוף היפה.