אוונטוס Eventos - ראשון לציון

אירועים

עומדים לקיים אירוע משפחתי או אירוע עסקי למספר מצומצם של משתתפים? זה הזמן להכיר את איוונטוס, מתחם חדש לאירועים קטנים בראשון לציון. במתחם, עומדים לרשותכם צמד חללי אירוח לאירועים עד 60 ועד 120 איש וזאת לצד חדר אירוח פרטי לאירועים עד 30 משתתפים.

 

במתחם האירועים החדש איוונטוס, תוכלו ליהנות מאווירה דרום אמריקאית הבאה לידי ביטוי גם בתפריטי האירוח המשלבים בתוכם נתבי בשר איכותיים, כשרות בד"צ בית יוסף, לצד מנות דרום אמריקאיות בניצוחו של השף נתנאל בן דוד.

 

לצד כל אלו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי הפקה באמצעות נותני שירות חיצוניים מתוך מבחר גדול של אפשרויות, לרבות, צלמים, מעצבי תפאורות מיוחדות ועוד. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותיו של צוות אירועים מקצועי ומיומן המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע על כל שלביו והיבטיו.

 

עוֹד...

חדר פרטי

איוונטוס, מתחם חדש לאירועים קטנים בראשון לציון, מזמין אתכם ליהנות מחדר אירוח פרטי המותאם לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים עד 30 משתתפים.


במהלך האירוע תוכלו ליהנות מאווירה אינטימית ותפריטי אירוח מענגים על טהרת המטבח הדרום אמריקאי. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה לסוג האירוע.

עוֹד...

כנסים אירועים עסקיים וסדנאות

מוזמנים להתארח אצלנו ולקיים כנסים ואירועים עסקיים באווירה אינטימית לקהל של עד 120 משתתפים.


במתחם, ניתן לקיים את כל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים, לרבות, הרצאות וסדנאות, וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המוצעים לכם על ידי צוות מקצועי ועתיר ניסיון.

עוֹד...

התפריט

איוונטוס, מזמינים אתכם להתענג על חוויה קולינארית המבוססת על המטבח הדרום אמריקאי בניצוחו של השף נתנאל בן דוד.


תפריטי האירוח במתחם,  כשרות בד"צ בית יוסף, יפגישו אתכם עם נתחי בשר איכותיים במגוון שיטות בישול, מנות קלאסיות של המטבח הדרום אמריקאי כגון אמפנדה ו-צ'וריסו והמון תוספות מפתיעות וקינוחים נהדרים. כמו כן, תוכלו ליהנות מהגשה מרהיבה ומעוררת תשוקה קולינארית.

עוֹד...
מכבים 40, ראשון לציון
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת