אירוח לשבת חתן אביר יעקב - נהריה

שבתות חתן

מתחתנים או חוגגים בר מצווה ומחפשים אחר מתחם אירוח לאירועי שבת חתן בצפון ? זה הזמן להכיר את ישיבת אביר יעקב בנהריה, מתחם אירוח פסטורלי ומיוחד לאירועי שבת חתן. בשטח הישיבה, המוקפת במרחבי דשא ירוקים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח לאורך כל השבת.


במתחם, עומדים לרשותכם 32 חדרי אירוח משפחתיים וזוגיים לאירוח כולל לינה של עד 180 משתתפים. כמו כן, תוכלו ליהנות מבית כנסת מפואר, מטבח מאובזר וחדרי אוכל פרטיים לכל אחת מסעודות השבת וזאת לצד מרחב חוץ פתוח עם פינות ישיבה מוצלות ומגרשי ספורט.


לצד כל אלו, תוכלו ליהנות מחבילות אירוח המשלבות בתוכן ארוחות שף, בטעם ביתי ושפע, בכשרות מהדרין לאורך כל השבת, ברמה הגבוהה ביותר.  

עוֹד...

אירועים פרטיים ועסקיים

תפריט עשיר עם כשרות מהודרת, חלל אירוח אלגנטי ומעוצב ואווירת אירוח נעימה המתאימה את עצמה לכל סוגי האירועים, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם באולם האירועים של ישיבת אביר יעקב בנהריה.

בשטח האולם, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד, לרבות, אירועי ברית/ה, אירועי בר/בת מצווה, אירועי חתונה קטנה לצד אירועים עסקיים וכנסים. לרשותכם, צוות אירוח מקצועי מטעם המקום המלווה אתכם לאורך כל הדרך ומאפשר לכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע.

חשוב לנו שתדעו: תפריט האירוח הוא בכשרות מהדרין של רבנות נהריה, כאשר הבשרים הם בכשרות הרב מחפוד והירק, הסלטים ושאר מוצרי הגלם הם בכשרות בד"ץ העדה החרדית.

עוֹד...
צור קשר
שדרות הנשיא בן צבי 48, נהריה
contact logo