גגות לאירועים בתל אביב

מחפשים אחר גגות לאירועים ברחבי תל אביב? זה הזמן להכיר את כל מתחמי האירוח הממתינים גם לכם במגוון רחב של גגות לאירועים בתל אביב. ברשימה שלפניכם, תוכלו למצוא את מתחמי האירוח המומלצים ביותר הממוקמים על גבי מבנים שונים ברחבי העיר. גגות לאירועים בתל אביב מהווים לוקיישן מיוחד להפקת אירועים מיוחדים גם במסגרת אירועים פרטיים וגם במסגרת אירועים עסקיים, כאשר קו הרקיע של העיר ללא הפסקה מהווה חלק בלתי נפרד מתפאורת האירוע. ברשימה שלפניכם, תוכלו למצוא דפי מידע מורחבים באמצעותם תוכלו להתרשם ממתקני האירוח ושירותי ההפקה הממתינים לכם בכל אחד ממתחמי האירוח הממוקמים על גבי גגות מבנים ברחבי העיר. כנסו עכשיו לכל אחד מדפי המידע המופיעים ברשימה, התרשמו ובחרו את המקום הכי מושלם לאירוע הבא שלכם.

עוֹד...
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב
גג אלפסי - תל אביב
החל מגיל 25

אלפסי, גג לאירועים ומסיבות בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות מהמקום הכי נכון בעיר הגדולה לאירוח אירועים ומסיבות באווירה אלגנטית.

עד 50

אלמינה, מלון בוטיק ביפו העתיקה, מזמין אתכם ליהנות משטח גג ייעודי המותאם לאירועי קונספט ואווירה, עם נוף מרהיב ועוצר נשימה.

RoofTop 45 - תל אביב
ללא מוסיקה. אירועי קוקטייל

RoofTop 45, גג לאירועים בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות מהמקום הכי מרגש בעיר להפקת אירועים פרטיים מול נוף ים.

המרחב החברתי אלנבי 48, ת"א, מזמין גם אתכם ליהנות ממתחם אירוח מקסים ומדליק במיוחד לאירועים פרטיים ועסקיים במרכז תל אביב.

במרכז תל אביב, אל מול נופיה האורבאניים של העיר מצד אחד, וחופי הרחצה מצד שני, ממתין גם לכם הגג בתל אביב, לופט אירוח יוקרתי באווירת אירועי בוטיק, הממוקם בקומות העליונות של מבנה עסקים.

עד 80

הימה, בית יפואי עתיק וקסום עם נוף לים, מאפשר גם לכם ליהנות משטח גג לאירועים פרטיים ועסקיים באווירה אינטימית ומיוחדת.

עד 70

פנתרה, גג לאירועים בפריים לוקיישן בתל אביב, מזמין גם אתכם לקחת את האירוע העסקי/פרטי הבא שלכם למקום הנכון בעיר הגדולה.

עד 200

המרחב החברתי הנגב 8 - ת"א, מזמין גם אתכם ליהנות ממתחם לאירועים פרטיים ועסקיים המשלב בתוכו גג פתוח וחדר פעילות לאירועים.

הגג בפלורנטין, גג לאירועים בלב שכונת פלורנטין בתל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות משטח גג מדהים ותוסס לכל סוגי האירועים והמסיבות הפרטיות.

עד 120

הגג במקווה ישראל, גג לאירועים בתל אביב, מזמים גם אתכם ליהנות מהמקום הכי נכון בעיר הגדולה לאירוח מסיבות ואירועים על הגובה.

עד 100

אלאמגו, גג לאירועים בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח קצת אחרת מול הנוף הפתוח והאורבאני של העיר הגדולה.

עד 100

מלון אינתא ביפו, מזמין אתכם לקחת את האירוע הבא שלכם לראש הגג וליהנות מלאונג' בר קסום ומיוחד, המותאם לכל סוגי האירועים עד 120 משתתפים.

עד 120

בית אוצרין, מקום מיוחד לאירועים ביפו העתיקה, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח מלהיבה ומרגשת בשטח הגג של המבנה הייחודי.

עד 130

מלון עלמה תל אביב, מזמין אתכם ליהנות משטח גג המותאם לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים לקהל של עד 70 משתתפים.

עד 80

גג ביפו, גג לאירועים מול הנוף האורבני של יפו, מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה לכל סוגי האירועים והמסיבות.

עד 500

סורא מארה, גג לאירועי בוטיק, הממוקם בקומה העשירות מול הנוף האורבני של תל אביב, מזמין אתכם לחוויית אירוח מפנקת ברמה הגבוהה ביותר.

בירת הבילויים וחיי הפנאי של ישראל, מאכלסת בשטחה מגוון רחב של גגות לאירועים המתמזגים עם קו הרקיע של העיר הגדולה. גגות לאירועים בתל אביב הם למעשה מתחמי אירוח לכל דבר ועניין, כאשר מה שמבדל ומייחד אותם ממתחמי אירוח אחרים טמון בעובדה שהם ממוקמים על שטח גגות המבנים התעשייתיים והמסחריים בעיר, ובכך, הם מאפשרים לכל משתתפי האירוע ליהנות מהנוף האורבאני של העיר הגדולה לאורך כל שלבי האירוע.

 

הגגות לאירועים הממוקמים בתל אביב, החלו לפעול ברחבי העיר באמצע שנות ה-90 של המאה החולפת ובתחילת דרכם הם שימוש בעיקר כמקום אלטרנטיבי לאירוח מסיבות. בשנים האחרונות, כל גג לאירועים אשר הוקם בתל אביב, מהווה מתחם אירוח מודרני ומעוצב המשלב בתוכו מגוון רחב של מערכות אירוח מפנקות ומערכות הפקה מתקדמות מסוגן, כאשר בחלק מהמקומות תוכלו למצוא מערכות מולטימדיה משוכללות במיוחד.


גגות לאירועים בתל אביב מותאמים לכל צרכי האירוח של כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד, כאשר שטח הגגות השונים העומדים לרשותכם ברחבי העיר, יכול להתאים לאירוח אירועים קטנים עד 200- 250 איש לערך. כמו כן, תוכלו למצוא שטחי גגות קטנים יותר המותאמים לאירוח אירועים עד 100-150 חוגגות וחוגגים.

 

על גגות תל אביב, אירוע טוב קורה הלילה...

 

היתרון המרכזי של אירוח אירועים על גבי גגות לאירועים בעיר הגדולה, בא לידי ביטוי בתפאורת הנוף של קו הרקיע והמרחב האורבאני של העיר. יתרון זה בא לידי ביטוי גם במסגרת אירועים הנערכים תחת כיפת השמיים במהלך חודשי הקיץ וגם בשטח גגות עם קירוי מובנה לאירוח אירועים במהלך חודשי החורף.