מקומות אולמות לחינה בפתח תקווה

רוצים לערוך טקס חינה מסורתי בפתח תקווה? כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של אולמות מקומות לחינה בפתח תקווה  בסדרי גודל שונים אשר יכולים להוות ככתובת המושלמת לאירוע. טקס החינה הוא טקס מרגש, חווייתי וייחודי, כאשר, בכדי ליהנות מכל יתרונותיו, חשוב לתכנן אותו בקפידה.  אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לגבי האולמות אשר יכולים להתאים למטרה ובין היתר: לכמה האורחים האולם מתאים, האבזור של האולם, הסגנון העיצובי, המיקום, פרטי יצירת קשר ועוד.. בנוסף, תוכלו להתרשם מתמונות עדכניות, אשר יספקו לכם מושג ראשוני אם אכן מדובר במקום מתאים. למעשה, כל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הראשון, זה רק להגדיר את מלוא הדרישות והצרכים מהמקום ובשלב הבא, להתמקד רק באותם אולמות אשר יכולים לספק מענה ולהוות ככתובת לאירוע חלומי, מוצלח ואיכותי.עוֹד...
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

ואמוס - אולם קטן ואקסקלוסיבי במיוחד, אשר מתאים לאירועים קטנים בפתח תקווה, עד ל- 100 אנשים.

עד 300

קליי, אולם בוטיק לכנסים ואירועים בפתח תקווה, מזמין אתכם לקיים כנס מקצועי/עסקי ברמה בינלאומית וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה.

80
עד 400

אנאל אירועים, אולם אירועים בפתח תקווה, מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח בדרך לאירוע המוצלח, עליו תמיד חלמתם.

עד 280

הגן בלבן, מתחם בוטיק לכל סוגי האירועים בראש העין, מזמין אתכם ליהנות מהשילוב הקסום בין אולם אינטימי ומעוצב.

70
עד 150

אפטאון, מקום קטן ומושלם לאירועים בפתח תקווה, מזמין אתכם ליהנות מהאווירה הנכונה במסגרת אירועים פרטיים ואירועים עסקיים המיועדים לקהל של עד 200 חוגגים.

עד 240

RIYA אירועים, אולם אירועים אינטימי ומיוחד בפתח תקווה, מזמין אתכם ליהנות מסביבת אירוח מודרנית ומושקעת לאירועים פרטיים ועסקיים עד 300 איש.

עד 300

מה חשוב לדעת על טקס החינה?
החינה מהווה כטקס מסורתי עתיק אותו היה נהוג לחגוג במספר עדות ומדינות כמו: מרוקו, הודו ותימן. כל עדה אוחזת במסורת משלה, אותה היא מיישמת בטקס.  ככלל, בטקס החינה, הזוג לובש בגדים מסורתיים, מורחים מעט חינה על הידיים ובחלק מהמקרים גם משלבים מוזיקה ומאכלים מסורתיים – ובעיקר עוגיות ומתוקים שונים. כמובן, שלצד המסורת, כל זוג אמור להתאים את הטקס גם לדרישותיו ולצרכיו – כך לדוגמא, לא מעט זוגות בוחרים לשלב באירוע גם מוזיקה עכשווית וריקודים.


איך לתכנן טקס חינה?
טקס חינה, דורש כאמור את בחירת אולם לחינה בפתח תקווה מתאים – בהתאם לכמות המוזמנים ולהעדפות לגבי המיקום. מעבר לכך, חשוב להגדיר את מלוא הצרכים והדרישות מהאירוע כמו לדוגמא: תקציב, בקשות לגבי הקייטרינג, סגנון מוזיקאלי, אטרקציות ועוד.. הגדרת מלוא הצרכים, תאפשר בשלב הבא, להוציא אל הפועל אירוע אופטימאלי – וכמובן, לבחור במקום אשר יאפשר להוציא אל הפועל את אותה התוכנית. במקרים רבים, בכדי להקל על הדברים, כדאי להכניס לתמונה מפיק אירועים אשר מתמחה בעיקר בהפקת טקסי חינה.


איזה אולם יכול להתאים לקיום אירוע חינה בפתח תקווה?
לרוב, הצורך יהיה באולם קטן יותר – מכיוון שברוב המקרים מספר המוזמנים לחינה יהיה קטן משמעותית בהשוואה למספר המוזמנים לחתונה. כמובן, שיש לבחור שמדובר באולם קטן, מעוצב, מרשים ומאובזר בכל מה שצריך על מנת להוציא אל הפועל את הטקס המתוכנן – לדוגמא, כדאי לבדוק שהמקום כולל מערכות סאונד חדשניות וכיוצא בזה.


אם גם אתם מעוניינים לערוך טקס חינה ומבקשים לעשות זאת בפתח תקווה או בסביבה תשמחו ודאי לגלות כי אתם נמצאים בכתובת הנכונה. מוזמנים לעיין בהיצע האולמות המתאימים שאספנו בעבורכם, לעיין בפרטים ובמידע, להתרשם מהתמונות ולבצע את הבחירה האופטימאלית מתוך ההיצע.