אולמות כנסים בפתח תקווה

עומדים לקיים כנס מקצועי או אירוע עסקי בפתח תקווה? באתר זה ממתינה לכם רשימה מקיפה ומגוונת של כל מתחמי ואלומות האירוח המותאמים לצורך מטרה זו. כנסו עכשיו לרשימת אולמות כנסים בפתח תקווה, וגם אתם תוכלו להיחשף לכל פריטי המידע הנחוצים לכם אודות מתקני האירוח ושירותי ההפקה הממתינים לכם בכל אחד מאולמות הכנסים המובילים ביותר בעיר. האולמות המופיעים ברשימה מותאמים לכל אירוע עסקי בכל גודל ומכל סוג.
חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

אנאל אירועים Anael - פתח תקווה

אנאל אירועים, אולם לכנסים ואירועים עסקיים בפתח תקווה, מזמין גם אתכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה המותאמים לכל צרכי הכנס או האירוע העסקי.

קליי Clay - פתח תקווה

קליי, אולם בוטיק לכנסים ואירועים בפתח תקווה, מזמין אתכם לקיים כנס מקצועי/עסקי ברמה בינלאומית וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה.

בזל 16 - פתח תקווה

בזל 16, אולם לכנסים ואירועים עסקיים בפתח תקווה, מזמיןאתכם ליהנות ממתחם אירוח אקסקלוסיבי לאירוח כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים.

הרקיע השביעי - פתח תקוה

הרקיע השביעי, אולם כנסים ואירועים בפתח תקווה, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מלאים ומודולאריים לכל סוגי הכנסים עד 400 משתתפים.

פוראבר FOREVER - פתח תקווה

מוזמנים לקיים את הכנס הבא שלכם בפוראבר, אולם אירועים חדש ומיוחד באזור המרכז! מחירי השקה מדהימים.

ריה אירועים RIYA - פתח תקווה

ריה אירועים, אולם בוטיק לכנסים ואירועים עסקיים בפתח תקווה, מאפשר לכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה, עד 300 משתתפים!

טוסקה TOSCA - פתח תקווה

טוסקה, גלריית אירועים וכנסים הממוקמת בפתח תקווה, מזמינה אתכם לקיים במקום אירועים וכנסים עסקיים לכל מטרה ולקהל משתתפים של עד 200 איש.

פתח תקווה, אם המושבות והעיר החמישית באוכלוסייתה בישראל, היא גם אחת מהערים המשגשגות והמתפתחות ביותר בישראל של תחילת המאה ה-21. ברחבי העיר פועלים עשרות מתחמים עסקיים המאכלסים את משרדיהם של החברות הגדולות והמובילות ביותר במשק הישראלי.

בקטגוריית אולמות כנסים בפתח תקווה, תוכלו למצוא רשימה מעודכנת ומקיפה של כל מתחמי האירוח העסקיים הפועלים בפתח תקווה. מתחמים אלו מיועדים בין היתר למטרות אירוח כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים מכל סוג –בכל גודל ולכל מטרה.

על מנת לסייע לכם במציאת האולם הנכון והאופטימאלי ביותר לצרכי הפקת האירוע או הכנס העסקי אותו אתם מתכננים, אנחנו באתר מקומות לאירועים, ריכזנו עבורכם רשימה מפורטת של אולמות הכנסים המובילים ביותר בעיר, ובתוכה: דפי מידע מורחבים אודות כל אחד ואחד מהאולמות.

בדפי המידע המורחבים תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם לצורך בחירת האולם, החל ממידע אודות מתקני המקום, גודלו והיקף השירותים המוצעים לכם בו ועד לפריטי מידע אודות דרכי ההגעה לאולם ומספר מקומות החנייה באזור.

אם גם אתם עומדים לקראת הפקתו של אירוע עסקי או כנס מקצועי בפתח תקווה, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם, להכיר מקרוב את מתחמי האירוח והאולמות המופיעים ברשימה, ובאמצעות דפי המידע המורחבים לסווג את המקום המועדף עליכם ביותר. כנסו, התרשמו ובדקו מהם השירותים הנחוצים לכם למטרות האירוח העסקי והיכן תוכלו למצוא את המענה המושלם לצרכים אלו.