חדר VIP - גן יבנה

חדר פרטי לאירועים

חדר VIP הוא חדר פרטי לאירוח אירועים ומסיבות עד 50 משתתפים בגן יבנה. בשטח החדר, תוכלו ליהנות מחלל אירוח מעוצב ברמה הגבוהה ביותר, ממערכות אירוח והפקה חדישות וממגוון רחב של חבילות אירוח אטרקטיביות המותאמות לכל סוגי האירועים והמסיבות.


אצלנו בחדר VIP, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים והמסיבות לקהל של עד 50 משתתפים ולהעניק לכל אחד ואחת ממשתפי האירוע או המסיבה את החוויה הכי נכונה והכי מדויקת שיש. בין היתר תוכלו לקיים במקום מסיבות בר/בת מצווה, מסיבות ימי הולדת לילדים או למבוגרים, מפגשי חברה מכל סוג ולכל מטרה, ימי גיבוש לעובדי חברות ועוד, והכול באווירת אירוח אינטימית ומפנקת.

עוֹד...

חדר קריוקי

אצלנו בחדר VIP, חדר קריוקי פרטי לאירועים בגן יבנה, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים בסגנון מסיבת קריוקי לקהל של עד 50 משתתפים וליהנות מחוויית אירוח תוססת ומקפיצה באווירה הכי אינטימית שיש.


חדר הקריוקי הפרטי שלנו מעוצב ברמה גבוהה והוא משלב בתוכו מערכות הגברה ותאורה חדישות לצד מערכת קריוקי מקצועית עם מיקרופונים ורמקולים עוצמתיים ושולחן אבירים ענק עם מגוון רחב של פינוקים בהתאם לסוג ואופי האירוע אותו תרצו לקיים במקום.


למידע נוסף על חבילות האירוח שלנו לכל סוגי האירועים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...

מסיבת בת מצווה / בר מצווה

מועדון חדר VIP, מזמין גם אתכם, בני ובנות המצווה, ליהנות מהמקום הכי נכון לאירוח מסיבות בת מצווה ובר מצווה בגן יבנה. בשטח המועדון  המעוצב והמפנק שלנו, תוכלו לקיים מסיבות תוססות לקהל של עד 50 משתתפים וליהנות גם מאווירת אירוח אינטימית ומיוחדת וגם מחבילות אירוח אטרקטיביות במיוחד המשלבות בתוכן את כל מה שצריך למסיבה הכי טובה בעיר.


בשטח המועדון עומדות לרשותכם מערכות אירוח והפקה ברמה הגבוהה ביותר הכוללות בתוכן גם מערכת קריוקי מקצועית עם מיקרופונים ורמקולים עוצמתיים. 


צרו איתנו קשר והבטיחו לעצמכם את חוויית ה-VIP שלנו.

 

עוֹד...

ימי הולדת לילדים

אצלנו בחדר VIP, חדר אירוע פרטי למסיבות ואירועים בגן יבנה, תוכלו למצוא את המקום המושלם לאירוח מסיבות ימי הולדת לילדים מגיל עד שנה ועד גיל 12. בשטח המועדון הפרטי שלנו, תוכלו ליהנות משולחן אבירים ענק עם המון פינוקי מסיבה לצד רחבת ריקודים מרווחת המותאמת גם להפעלות ימי הולדת, וזאת לצד מערכת קריוקי מקצועית ומערכות אירוח והפקה נוספות.


לרשותכם, חבילות אירוח אטרקטיביות למסיבות ימי הולדת לילדים עם המון פינוקים גם להורים המלווים. 

עוֹד...
contact logo