המוזיאון - גלריה לאירועים - חולון

המתחם

חוגגים אירוע ומחפשים את המקום הנכון בחולון? אצלנו במתחם המוזיאון, קומפלקס לאירועים הממוקם במרכז העיר חולון, תוכלו ליהנות מאווירת אירוח מושלמת וממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המוצעים לכם במסגרת אירוח אירועים פרטיים ועסקיים בשטח הגן או באחד מאולמות הבוטיק הממתינים לאירוע הבא שלכם.


המוזיאון - רואים שבחרתם נכון...


הבחירה במתחם המוזיאון לאירוע הבא שלכם היא הבחירה הנכונה ממספר סיבות מרכזיות כגון: החוויה הקולינארית המותאמת לכל אירוע, העיצוב המוקפד והמושקע של שטח הגן ואולמות הבוטיק, וכמובן, שירותי האירוח וההפקה המלאים המוצעים לכם על ידי צוותי הניהול והאירוח המנוסים של המתחם. במתחם, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים לקהל של החל מ-50 ועד 800 משתתפים.

 

עוֹד...

חתונות

אצלנו בקומפלקס האירועים המוזיאון, תוכלו לקיים אירועי חתונה קטנה לקהל של עד 280 משתתפים לצד חתונות גדולות עד 800 איש, ובכל אחד מסוגי האירועים ליהנות מחוויית אירוח מושקעת ומיוחדת המשלבת בתוכה טקסי חופה וקבלת פנים תחת כיפת השמיים (במסגרת אירועי קיץ) לצד חוויה קולינארית ברמה הגבוהה ביותר ושירותי אירוח והפקה מלאים המוצעים לכם על ידי צוות הניהול המקצועי והמנוסה של המתחם.


אנו מזמינים אתכם, בני הזוג הצעיר, להכיר מקרוב את הקסם הייחודי של המקום ולהבטיח לעצמכם אירוע חתונה נוצץ, מרגש ובלתי נשכח.

 

עוֹד...

עלייה לתורה / אירועי בר מצווה

מחפשים אחר מקום מיוחד לאירוח טקסי עלייה לתורה במסגרת חגיגות בר המצווה? זה הזמן להכיר את שטח הגן הפסטורלי והמעוצב של קומפלקס האירועים המוזיאון הממוקם בלב העיר חולון.


בשטח הגן, תוכלו לקיים טקסי עלייה לתורה לקהל של עד 350 משתתפים וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית, לרבות, טקסי עלייה לתורה על פי המסורת ההלכתית, שירותי בר ותפריטי אירוח מושקעים ושירותי הפקה המשלבים בתוכם אטרקציות מלהיבות לטקס העלייה לתורה והאירוע המשפחתי שלאחריו. לרשותכם, צוות ניהול מקצועי ומנוסה המלווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

עוֹד...

בריתות

אצלנו בקומפלקס האירועים המוזיאון שבלב חולון, תוכלו לקיים אירועי וטקסי ברית במסגרת אירועי צהריים לקהל של החל מ-50 ועד 800 משתתפים, וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה לכל צרכי האירוח הנחוצים לכם.


צוות מקצועי ומנוסה מטעם המקום, ילווה גם אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של טקס ואירוע הברית ויאפשר לכם ליהנות מהאירוע מבלי לדאוג לפרטים הקטנים והגדולים.


את אירועי הברית במתחם, תוכלו לקיים במסגרת אירועי ישיבה סביב שולחנות לאורך כל ימות השבוע (למעט שבת) בשעות הצהריים המוקדמות והמאוחרות.

 

עוֹד...

אירועי חינה

מתחתנים בקרוב? בואו לחגוג איתנו את אירוע החינה המסורתי. אצלנו בקומפלקס האירועים המוזיאון, תוכלו לקיים אירועי וטקסי חינה באווירה כיפית ומיוחדת וליהנות מכל פתרונות האירוח וההפקה המותאמים לאירועי וטקסי חינה מסורתית. בין היתר תוכלו ליהנות משירותי עיצוב ותפאורה, שירותי בר ותפריטי אירוח ברמה הגבוהה ביותר ועוד.

את אירועי וטקסי החינה במתחם המוזיאון, תוכלו לקיים גם בשטח הגן תחת כיפת השמיים וגם באחד מצמד אולמות הבוטיק של המתחם. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ילווה גם אתכם לאורך כל הדרך לאירוע הכי משמח וצבעוני שיש.

עוֹד...
התקשרו:
4
הסתת 19, חולון
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת