מקומות לשבת חתן ברמת הגולן

אירוח כפרי אצל תמי - נאות גולן

מתחם אירוח כפרי המשתרע על פני שטח כולל של 3.5 דונם, 15 צימרים מפנקים ברמת אבזור גבוהה במיוחד, בריכת שחיה מקורה, חדר אוכל גדול ופתרונות אירוח מלאים, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם אצל צמי, מתחם אירוח כפרי ברמת הגולן המותאם לאירוח משפחות במסגרת אירועי שבתות חתן (חתונה ובר מצווה).

במתחם, ניתן לארח עד 70 איש (כולל לינה) וליהנות מאווירה פסטורלית וחוויית אירוח מפנקת לאורך כל השבת. כמו כן, תוכלו ליהנות מ-3 עמדות בישול מאובזרות להכנת סעודות השבת ו/או ליהנות משירותי הקייטרינג המוצעים לכם בחבילת האירוח המורחב.

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...

כפר הנופש אלוני הבשן

במתחם האירוח הכפרי של היישוב אלוני הבשן הממוקם בדרום רמת הגולן ובגובה ממוצע של 1,000 מטרים מעל פני הים, ממתינה  לכם חוויית אירוח מושלמת לכל המשפחה במסגרת אירועי שבתות חתן לבר מצווה ולחתונה.

במתחם, עומדות לרשותכם 23 יחידות אירוח צמודות קרקע בגדלים שונים המותאמים לאירוח כולל לינה של עד 120 איש, וזאת לצד מגוון רחב של שירותי אירוח על בסיס פנסיון מלא.

בין היתר תוכלו ליהנות מחדר אוכל מרווח עם תפריטי אירוח עשירים ומגוונים לכל אחת מסעודות השבת, אולם אירועים פרטי לעונג שבת ובית כנסת לתפילות השבת. כמו כן, תוכלו ליהנות ממתקני כפר האירוח הכוללים בין היתר חצר ענקית ומטופחת עם מתקני משחקים לילדים ועוד.

עוֹד...
התקשרו:
contact logo