נגיסה - ראש העין

מסעדה לאירועים

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי למספר מצומצם של משתתפים? זה הזמן ל-נגיסה, מסעדה אסייתית לאירועים בראש העין. בשטח המסעדה, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים לקהל של עד 70 משתתפים וזאת לצד אפשרות לאירועים אינטימיים יותר לקהל של עד 35 איש בחדר אירוח פרטי.

כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריט שף המשלב בין מנות בשרים למנות הדגל של המטבח האסיאתי ולהבטיח לעצמכם אווירת אירוח כיפית ונעימה לאורך כל שלבי האירוע. בנוסף, עומדות לרשותכם מערכות הגברה ותאורה לצד מערכת קריוקי עם מקרן ומסכי פלזמה.

לרשותכם, צוות ניהול מקצועי המתמחה בהליכי תכנון והפקה של כל סוגי האירועים באווירה אינטימית, מפנקת ובלתי נשכחת.


 

עוֹד...

בר/בת מצווה

סידור ועיצוב שולחנות אירוח, מערכת קריוקי מקצועית ותפריט עשיר ומגוון של המטבח האסיאתי, כל אלו ועוד ממתינים גם לחגיגות בר/בת המצווה של ילדיכם ב-נגיסה, מסעדה אסייתית לאירועים אינטימיים עד 70 איש בראש העין.


את אירועי בר/בת המצווה אצלנו תוכלו לקיים בשטח המסעדה או בחדר אירועים פרטי, כאשר בחודשי הקיץ עומדת לרשותכם האפשרות לקיום אירוע בר/בת מצווה בשטח גג המסעדה. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותיו של צוות ניהול והפקה המלווה אתכם באופן אישי לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של חגיגות בר/בת המצווה.

 

 

עוֹד...

בריתות

אירועי ברית/ה במסגרת נגיסה, מיועדים לקהל של עד 70 איש בשטח המסעדה או עד 35 איש בחדר אירוח פרטי. את האירועים ניתן לקיים גם במסגרת אירועי צהרים וגם במסגרת אירועי ערב וליהנות מכל פתרונות האירוח הנחוצים לכם לאירוע המושלם.


לרשותכם, תפריט שף על טהרת המטבח האסייתי בשילוב מנות בשרים, וזאת לצד שירותי אירוח נוספים הכוללים בין היתר: סידור ועיצוב שולחנות אירוח, סידורי בלונים לברית/ה, שירותי מוסיקה והגברה וכדומה.


צוות ניהול מקצוע מטעם המקום ילווה אתכם מהרגע הראשון ועד לסיומו המוצלח של האירוע.

 

 

עוֹד...

אירועי חברות ואירועים עסקיים

אצלנו ב-נגיסה, תוכלו ליהנות מכל פתרונות האירוח וההפקה לכל סוגי האירועים העסקיים ואירועי חברות בהתאמה אישית מלאה. פתרונות אלו מיועדים לאירועים עד 70 משתתפים והם כוללים בתוכם את כל מה שצריך לאירוע המושלם, החל מעיצוב שולחנות אירוח וסידורי בלונים, דרך שירותי הגברה ותאורה כולל מערכת קריוקי מקצועית ועד לתפריט שף המשלב בתוכו מנות בשרים לצד מנות ספישל מהמטבח האסייתי.


בחודשי הקיץ, עומדת לרשותכם האפשרות לקיום האירוע על שטח הגג לקהל של עד 70 איש. צוותי הניהול והאירוח שלנו מחכים גם לכם.

 

עוֹד...

גג לאירועים

חדש בנגיסה ראש העין!  גג לאירועי קיץ, עד 70 איש.

עוֹד...

חדר פרטי לאירועים

מסעדת נגיסה ראש העין, תשמח להעמיד לרשותכם חדר פרטי לאירועים. חדר אינטימי ומעוצב, ל- 15 ועד 35 משתתפים.

עוֹד...
התקשרו:
העמל 13, ראש העין
contact logo