מרפי'ס פולג - נתניה

ה-מרפי'ס בפולג-נתניה, הוא אחד ממוסדות הבילוי האהובים והפופולאריים ביותר באזור השרון. בשטח המרפי'ס, לצד עיצוב מוקפד ומרהיב ביופיו, תוכלו ליהנות משני אזורי אירוח המיועדים למטרות הפקת אירועים לקהל של עד 20 איש (חדר ה-VIP) או עד 50 איש (גלריית אירוח). בכל אחד מאזורי האירוח העומדים לרשותכם במרפי'ס, תוכלו למצוא: מערכות ישיבה מעוצבות, מערכות הפקה המותאמות לאופיו של האירוע, וכמובן, היצע מרשים של שירותי אירוח ופתרונות אירוח בהתאמה אישית.

 

חדרי האירוח הפרטיים של מועדון ה-מרפי'ס בפולג נתניה, מאפשרים לכם לקיים את האירוע הפרטי והאינטימי עליו תמיד חלמתם, וליהנות מאווירת אירוח אירופאית ומוקפדת הלוקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים והגדולים המרכיבים את האירוע, לרבות, תפריטי אלכוהול תוססים ועשירים, תפריטי אירוח כשרים ומגוונים, מנות נשנושים, עיצוב אישי של החלל ועוד.

 

חדרי אירוח פרטיים לכל סוגי האירועים

 

בחדר ה-VIP המיועד ל-20 חוגגים וקומת הגלריה המיועדת ל-50 אורחים, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד, לרבות, מסיבות ואירועי בר/בת מצווה, מסיבות יום הולדת לגילאי 20, 30, 40 או יותר, אירועי השקה לצד אירועי קד"מ, אירועי חתונת הכסף ועוד.

יצירת קשר :
מתחם יכין סנטר, פולג, נתניה
התקשרו:
מתחם יכין סנטר, פולג, נתניה