מיקה גן אירועים - תל אביב

גן אירועים

חוגגים אירוע פרטי או עסקי ומחפשים את המקום הטוב והמושקע ביותר לאירוח בתל אביב? זה הזמן להכיר את מיקה, גן אירועים תל אביבי הממוקם בצמוד לגני יהושע, פארק הירקון ומרכז האתלטיקה. במתחם, תוכלו לקיים אירועים עסקיים ופרטיים לקהל של עד 150 או 250 איש (בהתאמה) באחד מצמד אולמות הבוטיק וגן מעוצב המיועד לקבלות הפנים.

 

כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריט פיוז'ן (כשר) עשיר ומגוון, מערכות אירוח מעוצבות המיוצרות מחומרים טבעיים, מערכות מולטימדיה מתקדמות ועיצוב מגניב המשלב בין הסביבה האורבאנית של העיר הגדולה לסביבה הירוקה של פארק הירקון וגני יהושע. בצמוד למתחם, עומד לרשות האורחים מתחם חניה ענק וחופשי. מחכים גם לכם, צוות מיקה גן אירועים תל אביב.

 

עוֹד...

אולם אירועים

במתחם האירועים מיקה הממוקם בצמוד לגני יהושע ופארק הירקון, תוכלו ליהנות מהמקום הנכון לאירוח אירועים מכל סוג. במתחם, צמד אולמות בוטיק המותאמים לאירועים עד 150 או 250 איש בהתאמה, כאשר כל אחד מהאולמות מתחבר לגן אירוח מעוצב. צמד האולמות במתחם מאובזרים במערכות אירוח מעוצבות ומערכות מולטימדה חדישות ובמהלך האירוע תוכלו להתענג על תפריט פיוז'ן (כשר) עשיר ומגוון בשילוב הגשה דקורטיבית.


לרשותכם, מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע, כאשר לרשות האורחים, ממתין מתחם חניה ענק וחופשי.


עוֹד...

חתונות

מוזמנים לחגוג במתחם אירועי הבוטיק מיקה וליהנות מאירוע קסום באווירה כפרית אורבאנית. מתחם מיקה משלב בין גן אירוח מעוצב עם מדשאה רחבה ופתוחה לטקס קבלת הפנים והחופה תחת כיפת השמיים, לצמד אולמות בוטיק לאירועים עד 150 או 250 איש בהתאמה.

 

מה במתחם? מערכות אירוח מעוצבות המיוצרות מחומרים טבעיים לצד מערכות טכנולוגיה מתקדמות ומערכת מסכים להקרנת קליפים, וזאת לצד תפריטי אירוח טרנדיים - כשרים המבטיחים לכם חוויה קולינארית מענגת במיוחד.


נשמח להעמיד לרשותכם, פתרונות אירוח והפקה מגוונים לאורך כל שלבי האירוע, וזאת לצד פתרונות חניה לאורחים במתחם חניה ענק וחופשי העומד לרשותכם בצמוד למתחם. אנו מזמינים גם אתכם להגיע לסיור התרשמות במתחם ולהתאהב בכל מה שיש לנו להציע לכם.

 

 

עוֹד...

בריתות

המשפחה מתרחבת ואתם מחפשים אחר מקום אידיאלי לאירוח אירוע ברית/ה בתל אביב? זה הזמן להכיר את מיקה, גן אירועים תל אביבי הממוקם בצמוד לגני יהושע ופארק הירקון. במתחם האירועים מיקה, תוכלו לקיים אירועי ברית/ה במסגרת אירועי צהריים וערב וליהנות מגן אירוח מעוצב לקבלת הפנים לצד צמד אולמות בוטיק המותאמים לקהל של עד 150 או 250 איש בהתאמה.


בנוסף, תוכלו ליהנות מאזור ייעודי לטקס הברית עם כיסא אליהו הנביא, מערכות ישיבה מעוצבות, מערכת מולטימדיה חדשנית ותפריט פיוז'ן עשיר ומגוון (כשר).


בצמוד למתחם, מגרש חנייה חופשית למשתתפי האירוע.

 

 

עוֹד...

אירועים עסקיים ואירועי חברות

בואו להכיר את המקום הכי נכון לאירוח אירועים עסקיים ואירועי חברות בתל אביב, מתחם האירועים מיקה - גן אירועים תל אביבי. במתחם, ניתן לקיים אירועים עסקיים ואירועי חברות לקהל של עד 150 או 250 איש באחד מצמד אולמות הבוטיק וליהנות מגן אירוח מושקע ומעוצב בכניסה לכל אחד מהם. בנוסף, תוכלו ליהנות מאווירת אירוח נעימה ואינטימית ומתפריט פיוז'ן כשר, עשיר ומגוון.


צוות מקצועי מטעם המקום ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע, כאשר לרשות האורחים, עומד מתחם חניה ענק וחופשי.

 

עוֹד...
בכור שלום שטרית 2, תל אביב
contact logo