איי גאמפ iJump - פתח תקווה, ראשון לציון, ירושלים, חיפה

מתחם לאירועים ומסיבות

עד 3,500 מ"ר של טרמפולינות ומתחמי אקסטרים ייחודיים, חדרי אירועים מעוצבים ופתרונות אירוח והפקה מלאים, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם בכל אחד מסניפי IJump , רשת פארקי הטרמפולינות ומתחמי האקסטרים של ישראל.


בסניפי הרשת השונים הממוקמים בחיפה, פתח תקווה, ירושלים ו-ראשון לציון, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והמסיבות לקבוצות של החל מ-10 ועד 200 משתתפים, וליהנות גם משימוש חופשי במתקני הפארק וגם מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה מלאה לאופי וסוג האירוע או המסיבה. בכל אחד מסניפי IJump תוכלו לקיים אירועים ומסיבות כגון: אירועי חברה וימי גיבוש, מסיבות ימי הולדת לכל גיל, מסיבות ואירועי בר/בת מצווה ומפגשים חברתיים נוספים מכל סוג.עוֹד...

מסיבת בת מצווה / בר מצווה

חוגגים בר/בת מצווה לילדיכם? אצלנו ב- IJump , רשת פארקי הטרמפולינות ומתחמי האקסטרים של ישראל, תוכלו לקיים אירועי בת מצווה/בר מצווה באווירה קצת אחרת וליהנות גם מפעילות כיפית ומקפיצה במתחמי הטרמפולינות והאקסטרים הממתינים לכם בסניפי הרשת, גם מדיג'יי שיקפיץ את כולם וגם מחדרי אירועים מעוצבים ומאובזרים לטקס המושלם.


לרשותכם, חבילות אירוח המותאמות לאירועי בר/בת מצווה עד 200 משתתפים, המשלבות בתוכן את כל מה שצריך לאירוע המושלם. כמו כן, תוכלו ליהנות מליווי מקצועי של צוותי הדרכה מיומנים הממתינים לכם במתחמי האקסטרים השונים בסניפי הרשת.


באפשרותכם לשכור את כל מתחם הפארק עבור האירוע ולהסב אותו לאולם אירועים של ממש. בנוסף,  ניתן להוסיף כיבוד להורים כגון: פלטות מטוגנים ועוד.

 

 

עוֹד...

ימי הולדת לילדים

אצלנו במתחם IJump , רשת פארקי הטרמפולינות ומתחמי האקסטרים של ישראל, ממתינות לכם חבילות אירוח מושלמת למסיבות ימי הולדת לילדים. חבילות יום ההולדת שלנו כוללות עובד צמוד לכל אורך האירוע ומשלבות בין פעילות חווייתיות במתקני הטרמפולינות המקפיצים שלנו לבין טקס יום הולדת מקורי ומפתיע, הכולל שירותי כיבוד קל ושתייה קלה למשתתפים.


ימי הולדת ל-30 ילדים ומעלה נחגגים במתחם הטרמפולינות וכוללים חדר פרטי, העומד לרשות המשפחה לכל זמן האירוע, בו יתקיים גם טקס יום ההולדת. ימי הולדת לפחות מ-30 ילדים, נחגגים במתחם הטרמפולינות וכוללים שולחן אירוח במתחם הלובי, שיהיה זמין לאורך כל האירוע.


את מסיבות יום ההולדת ניתן לקיים בסניפי הרשת השונים לקהל של החל מ-10 ועד 200 משתתפים.

 

עוֹד...

אירועי חברות ODT ו - TEAM BUILDING

מחפשים אחר רעיון מקורי ומיוחד לאירועי חברות וימי גיבוש? אצלנו ב- IJump, רשת פארקי הטרמפולינות ומתחמי האקסטרים של ישראל, פיתחנו חבילת אירוח ייחודית בשיתוף פעולה עם חברת "שלבים" המתמחה בתחום פעילות ה-ODT ו- TEAM BUILDING לחברות, ארגונים ועסקים.


במסגרת חבילת האירוח המושקעת והייחודית שלנו, המתואמת באופן אישי ובהתאם לצרכי הארגון ולאופי הקבוצה, תוכלו ליהנות מפעילות כיפית וחווייתית במתקני הפארקים שלנו הכוללים בתוכם: מתחמי טרמפולינות, פארק חבלים, קירות טיפוס, אומגה ועוד, וזאת לצד שירותי אירוח והפקה נוספים הכוללים בין היתר: כיבוד קל, ארוחת צהריים, התכנסות בחדרי אירוח ופתרונות אירוח והפקה נוספים בהתאם לצרכי הארגון, החברה או בית העסק.
 

עוֹד...
ראשון לציון
contact logo