עין חמד - גן אירועים בלב הטבע - גן לאומי עין חמד

מקום מיוחד לאירועים

בגן הלאומי עין חמד, הנחשב לאחת מפנינות הטבע הקסומות ביותר באזור ירושלים, תוכלו ליהנות ממרחבי טבע פראי ךאירועים הכוללים: חורשות מרהיבות, מעיינות מפכים, מדשאות רחבות ידיים ושרידי מבנה צלבני מדהים ביופיו.

צוות הגן ישמח להעניק לכם את כל פתרונות האירוח המתקדמים והאיכותיים ביותר, החל משירותי עיצוב ודקורציה, דרך שירותי קייטרינג כשר במגוון פתרונות הגשה ועד לשירותי הפקה מקצועיים המותאמים לכל סוגי האירועים אותם תרצו לקיים בשטח הגן. 

השילוב בין מרחבי הטבע הקסומים לבין היצע פתרונות האירוח העומדים לרשותכם בשטח הגן, מאפשר  ליהנות מאירועים מיוחדים, קסומים ומרגשים. שטח הגן מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל השנה והוא כולל דרכי גישה לנכים ובעלי מוגבלויות.

עוֹד...
ירושלים
contact logo

חוות דעת שקיבלנו על המקום

דלית

מוקף בנוף טבעי עוצר נשימה, מרחב ירוק ומרהיב. הליכה קצרה מהחניון מובילה אותך למרכז האירוע, שבו הטבע עצמו משמש כתפאורה חיה ומרהיבה. במקום זה, העיצוב הוא שילוב מושלם של פשטות וחגיגיות, כשכל פרט מתחבר לנוף הטבעי המסביב. האוכל הפטיע בטיבו, שירות אדיב לאורך כל האירוע, עין חמד הוא מקום שבו הטבע והאירוע מתמזגים.

נורית ובר

חגגנו את החתונה שלנו בעין חמד, בביטחון שזה היה בחירה מדהימה. המקום פשוט נשאב ללב, עם שילוב מושלם בטבע. כל בפרטים באירוע שלנו נראה כאילו הוא נברא במיוחד לרגע הזה - מהחופה המרהיבה ועד לאזור קבלת הפנים המזמין. המקום הוא פינת חמד טבעית, כאשר האוכל, השירות והאווירה משתלבים בהרמוניה עם הסביבה. האוכל עם טעמים שהפתיעו את כולם בטובם. החופה ממוקמת במרחק סביר מאזור האוכל, מקום המושלם לזוגות שמחפשים לחגוג את אהבתם באווירה של טבע ויופי,

הוסף חוות דעת