קולינריום - הרובע היהודי - ירושלים

אירועים פרטיים

בלב הרובע היהודי ומול הנוף המרהיב של העיר העתיקה בירושלים, ממתינה גם לכם חוויית האירוח של הקולינריום, בית בוטיק לאירועים באווירה ירושלמית מרגשת ובלתי נשכחת.


במקום, הממוקם במרחק של 5 דקות הליכה בלבד מרחבת הכותל המערבי, עומדים לרשותכם מספר אולמות אירוח לכל סוגי האירועים המשפחתיים לקהל של החל מ-25 ועד 85 משתתפים, לרבות, אירועי בר/בת מצווה, אירועי חתונה קטנה ואירועי וטקסי ברית/ה. לרשותכם, תפריט גורמה עשיר וכשר לצד פתרונות אירוח המותאמים לסוג האירוע, זאת לצד אפשרויות שונות לקיום סדנאות תוכן בהשראה מקראית במהלך האירוע, והכול מול נופי העיר העתיקה עם נקודת תצפית להר הזיתים והר הבית.

לפרטים נוספים, אנחנו כאן בשבילכם.

 

עוֹד...

אירועים עסקיים

מחפשים את הלוקיישן הכי מיוחד שיש לאירוע העסקי הבא שלכם? ברוכים הבאים לקולינריום, בית בוטיק לאירועים עסקיים וכנסים הממוקם בלב הרובע היהודי מול הנוף המרהיב של העיר העתיקה.

במקום המיוחד שלנו, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים העסקיים והכנסים המקצועיים במסגרת אירועי ישיבה/קוקטייל, ולהבטיח לעצמכם חוויית אירוח ייחודית, מרגשת ובלתי נשכחת. לרשותכם, פתרונות אירוח מלאים בהתאמה אישית לאופי וסוג האירוע/כנס, לרבות, תפריט גורמה עשיר וכשר. כמו כן, תוכלו לקיים במקום סדנאות קולינריות בהשראה מקראית לעובדי חברות. צוות ניהול מקצועי מטעם המקום, ילווה גם אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

תפארת ישראל 11, ירושלים
contact logo