אירוח כפרי לשבת חתן - קיבוץ עלומים

שבתות חתן

מתחתנים או חוגגים בר מצווה לילדיכם ומחפשים את המקום המושלם לאירועי שבת חתן בדרום? זה הזמן להכיר את מתחם האירוח הכפרי של קיבוץ עלומים.


במתחם, הממוקם בלב הקיבוץ הדתי עלומים, עומדות לרשותכם דירות סטודיו מפנקות לצד יחידות אירוח משפחתית וצימרים מאובזרים, וזאת לצד פתרונות אירוח מלאים המשלבים בין סעודות השבת לתפילות השבת. כמו כן, תוכלו ליהנות מהאווירה הפסטורלית של הקיבוץ, ממדשאות ענק ירוקות עם המון פינות ישיבה מוצלות ומתקני משחק לילדים. לצד כל אלו, ממתינות לכם מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות המותאמות לכל בני המשפחה גם בשטח הקיבוץ וגם ברחבי האזור.


לפרטים נוספים על חבילות האירוח האטרקטיביות והמפנקות שלנו לאירועי שבת חתן באווירה כפרית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

 

עוֹד...

אטרקציות באזור

מתכננים להתארח במתחם האירוח הכפרי של קיבוץ עלומים? גם במתחם וגם באזור, תוכלו ליהנות מהיצע גדול של אטרקציות לכל בני המשפחה. במתחם עצמו, תוכלו ליהנות ממתקני שעשועים לילדים ובריכת שחייה עם שעות נפרדות לגברים ונשים, ובאזור הקיבוץ, ממתינים לכם מסלולי טיול רגליים, מסלולי רכיבה על אופניים, פארקים ירוקים וחורשים טבעיים. כמו כן, תוכלו ליהנות מפעילויות שונות במרכז ההדרכה והמורשת "בארות הנגב" הממוקם אף הוא בקיבוץ עלומים.


למידע נוסף אודות אירוח לשבת חתן והאטרקציות והפעילויות השונות במתחם האירוח הכפרי וברחבי האזור, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהכיר מקרוב את כל האפשרויות העומדות לרשותכם בהתאם לימים בהם אתם מתארחים אצלנו.

 

עוֹד...
התקשרו:
contact logo