מנדרין אירועים Mandarin Events - תל אביב

מנדרין אירועים הוא מקום מלא קסם שבו אירועים פרטיים עוברים בצורה מושלמת. האווירה האינטימית של המקום והעיצוב המינימליסטי יוצרים הזדמנות מצוינת לערוך אירועים פרטיים ומסיבות למבוגרים ברמה אחרת, ל- 30 עד 400 איש. בהתאם לכל אירוע יוצרים במנדרין לופט את התפאורה הנכונה ומציגים אפשרות נהדרת לארגון אירוע בוטיק שיעשה טוב לכל המשתתפים כולם.

 

מנדרין אירועים ממוקם סמוך לצומת גלילות במתחם מנדרין שבחוף הצוק. המקום מציע את הניתוק שכל כך הרבה חוגגים מחפשים כשהם לוקחים חלק במסיבה למבוגרים או באירוע פרטי אחר. אלו שרוצים להכיר מועדון לאירועים פרטיים ומסיבות למבוגרים בתל אביב מוזמנים לקפוץ מעט צפונה אל חוף הצוק ולהבין מדוע מנדרין אירועים הוא המקום המושלם עבורם.

 

החניה העצומה מאפשרת למאות כלי רכב לחנות בקלות, העיצוב המפואר עושה את הרושם שלו כבר מהרגע הראשון, ציוד ההגברה וההקרנה עומד בסטנדרטים גבוהים, שף מוכשר מופקד על הפקת קייטרינג שמותאמת אישית לכל מסיבה, צוות מקצועי ומנוסה עומד לרשות החוגגים בכל בקשה, וניסיון רב שנים בעריכת מגוון אירועים אקסקלוסיביים עושה גם הוא את ההבדל בין מסיבה רגילה לכזו שיש בה משהו מיוחד באמת.

יצירת קשר :
יוניצמן 21 (מלון מנדרין), תל אביב
התקשרו:
יוניצמן 21 (מלון מנדרין), תל אביב