אולם להרצאות בירושלים

יש לכם כנס חשוב ואתם מחפשים אולמות להרצאות בירושלים והסביבה? זה הזמן להתרשם מכל אולמות הכנסים בירושלים בהם תוכלו למצוא אולמות בגדלים שונים להרצאות. בקטגוריית אולם להרצאות בירושלים והסביבה, תוכלו למצוא מידע חשוב על כל אחד מהאולמות להרצאות בירושלים וסביבתה. לרשותכם, דפי מידע מורחבים על כל אולם להרצאות בירושלים והסביבה. באמצעות דפי המידע, תוכלו לבחור את האולם המותאם ביותר לצרכי האירוח הנחוצים לכם במהלך ההרצאה, לרבות, גודל האולם ותכולתו, אופן הישיבה (ישיבת תיאטרון או סביב שולחנות), מערכות המולטימדיה הקיימות באולם וכדומה. כנסו, התרשמו ובחרו את האולם המותאם ביותר לכל מרכיבי ההרצאה והאירוח.

 

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

אוריון Orion - ירושלים

אוריון, מתחם קונספטואלי לאירועים וכנסים בירושלים, ישמח לארח כנסים, הרצאות ואירועים עסקיים עד 400 משתתפים.

המרפסת - לפיד

המרפסת, מתחם אירוח לכנסים והרצאות קטנות בלפיד, מזמינה גם אתכם ליהנות מאווירת אירוח אינטימית ופסטורלית להפקת כנסים והרצאות קטנות.

גבעת התחמושת - ירושלים

עומדים לקיים אירוע עסקי או כנס מקצועי? מחפשים לוקיישן מיוחד אשר יעניק ערך מוסף לאירוע העסקי אותו אתם מקיימים? בואו להכיר מקרוב את אפשרויות האירוח במתחם האירועים של גבעת התחמושת.

מרכז מורשת מנחם בגין - ירושלים

מרכז מורשת מנחם בגין הינו מרכז כנסים ואירועים הממוקם בסמוך למושבה הגרמנית ומשכנות שאננים במרכז ירושלים. במרכז: פתרונות אירוח לכל סוגי הכנסים עד 300 משתתפים.

מלון בת שבע - ירושלים

מלון בת שבע, מלון בוטיק במרכז ירושלים, מאפשר גם לכם ליהנות ממספר אזורי אירוח להפקת כנסים, הרצאות ואירועים עסקיים וישיבות בירושלים.

היכל פיס לתרבות ולאמנויות - ירושלים

מוזמנים לערוך את האירוע העסקי שלכם בהיכל פיס לתרבות ולאמנויות ירושלים וליהנות מאולמות היכל לעריכת כנסים ואירועים באווירה ייחודית של תרבות, יצירה ואמנות.

מלון יד השמונה - יד השמונה (בסמוך לירושלים)

מלון יד השמונה, מזמין אתכם ליהנות משירותי אירוח והפקה מלאים בתוך אולם לכנסים, הרצאות ואירועים עסקיים באזור ירושלים.

אולמות לאירוח הרצאות בירושלים וסביבתה, מאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המותאמים לאופי וסוג ההרצאה אותה אתם מתכננים. בכל אולם להרצאות בירושלים וסביבתה תוכלו ליהנות מאווירת אירוח נעימה ואלגנטית המותאמת לאופי וסוג ההרצאה המיועדת. כמו כן, בחלק מאותם אולמות להרצאות הפועלים בירושלים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ישיבה: ישיבת תיאטרון, ישיבה סביב שולחנות ועוד. בחירת אולם להרצאות בירושלים וסביבתה, חשוב שתעשה בהתאם לגודל האולם ותכולת הצופים המקסימאלית ובהתאם לפתרונות האירוח וההפקה הנלווים למרכיבי האירוח הנחוצים לכם. על מנת לאפשר גם לכם לבחור את האולם האידיאלי ביותר עבור כל צרכי האירוח להרצאה הבאה אותה אתם מתכננים בירושלים, ריכזנו עבורכם מידע מורחב על כל אחד מאותם אולמות אירועים וכנסים בהם ניתן לקיים הרצאות מכל סוג ברחבי העיר והסביבה. כמו כן, תוכלו למצוא מידע על מקומות נוספים בהם ניתן לקיים הרצאות ברחבי ירושלים. הכנסו עכשיו לכל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה ובחרו את האולם המותאם ביותר לצרכי ההרצאה הבאה שלכם.