אולם להרצאות במרכז

כל האולמות הכי מומלצים לקיום הרצאות באזור מרכז הארץ במקום אחד! בקטגוריית אולם להרצאות במרכז, תוכלו למצוא רשימה עדכנית של כל מתחמי האירועים והכנסים בהם ניתן לקיים הרצאות פרונטאליות למספר כזה או אחר של משתתפים. בגוף הרשימה, ממתינים לכם דפי מידע מורחבים על כל אחד מאותם אולמות להרצאות במרכז הארץ. באמצעות דפי המידע, תוכלו להתרשם מאיכויות האולם ולבחור את האולם המותאם ביותר לצרכי ההרצאה אותה אתם מתכננים. אם גם אתם מחפשים אחר אולם להרצאות במרכז הארץ, זה הזמן להכיר את האולמות המומלצים והמובילים ביותר באזור ולבחור את האולם הנכון להרצאה הבאה שלכם.

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

מנהטן אירועים - רמת גן / תל אביב

מנהטן אירועים, אולם לכנסים ואירועים עסקיים, מזמין גם אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המותאמים לכל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים.

מרכז קהילתי נווה אליעזר - תל אביב-יפו

המרכז הקהילתי נווה אליעזר בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אודיטוריום חדיש ומתקדם מסוגו, המותאם לכל סוגי הכנסים, ההרצאות והאירועים העסקיים.

MY קמפוס - בני ברק - גבול רמת גן/רמת החייל

MY קמפוס, מתחם אירוח עסקי בגבול בני ברק - תל אביב, מזמין אתכם ליהנות מאולם מודרני ומעוצב להרצאות וסדנאות ואזורי אירוח נוספים לכל מטרה עסקית נדרשת.

הפינה הירוקה - תל אביב

הפינה הירוקה, פינה קסומה לאירועים הממוקם על גדות נחל הירקון-תל אביב, מזמינה אתכם ליהנות מאווירת אירוח פסטורלית ונעימה המותאמת לכל סוגי האירועים, עד 250 איש.

מלון קראון פלזה תל אביב על הים

מלון קראון פלזה תל אביב על הים, הינו מלון אקסקלוסיבי לקיומם של כנסים מקצועיים ועסקיים מכל סוג ולכל מטרה, לקהל עד 400 משתתפים.

ZOA בית ציוני אמריקה - תל אביב

ZOA בית ציוני אמריקה, אולם לכנסים, הרצאות, סדנאות ואירועים עסקיים בתל אביב, מאפשר לכם ליהנות ממבחר אולמות וחללים לאירוח כנסים ואירועים עסקיים.

מלון קראון פלזה - סיטי סנטר - תל אביב

מרכז האירועים והכנסים של מלון קראון פלזה סיטי סנטר תל אביב, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח שונים המותאמים לכל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים במקום אחד.

אל גאוצ'ו - ראשון לציון

אל גאוצ'ו, מסעדה לכנסים והרצאות בראשון לציון, מזמינה אתכם ליהנות מאווירת אירוח מנצחת המותאמת באופן אישי לכל כנס או הרצאה.

שרביה Sharabiya - יפו

שרביה, מקום מיוחד לאירועים פרטיים ואירועים עסקיים ביפו העתיקה, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח אותנטית בחלל אירועים בסגנון אוריינטלי.

המרפסת - לפיד

המרפסת, מתחם אירוח לכנסים והרצאות קטנות בלפיד, מזמינה גם אתכם ליהנות מאווירת אירוח אינטימית ופסטורלית להפקת כנסים והרצאות קטנות.

מועדון היין הישראלי - תל אביב

מועדון היין הישראלי, אולם לכנסים ואירועים עסקיים במרכז תל אביב, מזמין אתכם ליהנות מאווירת אירוח אקסקלוסיבית המותאמת לכל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים.

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות - תל אביב

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות הממוקם בלב תל אביב, מזמין אתכם ליהנות מאולם ייעודי להפקת כנסים, הרצאות ואירועים עסקיים בתל אביב.

המקום - תל אביב

המקום, אולם מודרני לאירוח כנסים, סדנאות, הרצאות וישיבות בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לכל מטרה.

עד 120 - ראשון לציון

עד 120, מתחם הדיור המוגן בראשון לציון, מעמיד לרשותכם מגוון אולמות אירוח המותאמים לכל סוגי הכנסים, הסדנאות והאירועים העסקיים.

אל סירקולו - גבעת שמואל

אל סירקולו, אולם להרצאות וסדנאות בגבעת שמואל, מזמין גם אתכם ליהנות מצמד אולמות אירוח מעוצבים בהם ניתן לקיים את כל סוגי ההרצאות לכל מטרה.

אולמות לאירוח הרצאות באזור המרכז הם הגדרה כוללת לכל סוגי האולמות בהם ניתן לקיים הרצאות במגוון רחב של נושאים למספר כזה או אחר של משתתפים, כאשר חלק מהאולמות מאפשרים לכם ליהנות מישיבת תיאטרון ובחלק מהאולמות ההרצאה מתקיימת בפני קהל היושב על גבי כיסאות סטודנט או סביב שולחנות. אולם להרצאות במרכז הארץ יכול לפעול בתוך מתחם כנסים ואירועים בו מצויים חללי אירוח המותאמים לאירוח הרצאות, וזאת לצד אולמות מובנים של ישיבת תיאטרון. כמו כן, אולמות להרצאות באזור המרכז ממוקמים בתוך מרכזי לימוד בהם תוכלו למצוא כיתות לימוד, חדרי ישיבות ואולמות להרצאות להשכרה לפי שעה או על בסיס יומי. בחירת אולם להרצאות במרכז הארץ, חשוב שתעשה בהתאם לגודל האולם ותכולת הקהל האפשרית ובהתאם למתקני המדיה המותקנים בשטח האולם: מערכות שמע, מערכות הקרנה וכדומה. ברשימת האולמות שלפניכם, תוכלו למצוא את כל מתחמי האירוח המומלצים ביותר באזור המרכז בהם פועלים אולמות המיועדים בין היתר להרצאות פרונטאליות בכל נושא ותחום. כנסו, התרשמו ובחרו את האולם המועדף עליכם ביותר.