אירועים על יאכטה

מחפשים מקומות מיוחדים ושונים לאירוע הבא שלכם? נשמח להציע לכם לבחור ב- יאכטות לאירועים. היכנסו לדפי העסקים לאתר ותוכלו למצוא בקלות יאכטה לאירועים. מגוון יאכטות לאירועים לכל סוג אירוע.

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

זאב הים השכרת יאכטות לאירועים - הרצליה

בואו להתרענן במקום מיוחד ומרענן לקיום אירועים - על הים, ואנחנו מתכוונים ממש על הים, לא ליד, לא בסמוך ולא מול...אלא ממש על הים.

סבבה 5 שייט ואירועים - יפו

אתם מוזמנים לחגוג את האירוע שלכם בספינת השייט סבבה 5, באווירה שונה ומיוחדת, במסגרת שייט קסום לאורך חוף יפו-תל אביב.

Sea-Gal מועדון היאכטות הישראלי - מרינה הרצליה

בואו אלינו ל-Sea-Gal מועדון היאכטות הישראלי במרינה בהרצליה כדי לחגוג אירוע באווירה שונה לחלוטין, מלאת פינוקים, ים ואווירה, כזו שממש, אבל ממש, לא תשכחו במהירה.

אירועים מול הים זה נחמד ותמיד מרשים את האורחים אבל אירועים על יאכטה זה כבר הדבר האמיתי... אירועים על יאכטה מתקיימים לאורך כל רצועת החוף של מדינת ישראל, כאשר בכל אחת מערי החוף לאורך המדינה, תוכלו לקיים אירוע בלתי נשכח על גבי יאכטה מפנקת המאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של מתקני אירוח מפנקים בהתאם לסוג ואופי האירוע. אירועים על יאכטה ברחבי הארץ מיועדים למגוון רחב של אירועים פרטיים ועסקיים כאחד, לרבות, מסיבות ימי הולדת למבוגרים, מסיבות רווקים/רווקות, אירועי קידום מכירות לחברות ועסקים והרשימה עוד ארוכה. אם גם אתם רוצים לקחת את האירוע הבא שלכם ללוקיישן הכי מפתיע ומרגש, זה הזמן להכיר את כל סוגי היאכטות בהם תוכלו לחגוג.