מלון מצפה ים - נתניה

עומדים לקיים אירועי שבת חתן במסגרת אירועי בר מצווה או במסגרת אירוע חתונה? רוצים ליהנות מחוויית אירוח מפנקת לאורך כל השבת? זה הזמן להכיר את מלון "מצפה ים", מלון בוטיק הממוקם ברצועת התיירות של העיר נתניה, מול חופי הרחצה והטיילת התיירותית.

 

מה במלון?

 

מלון הבוטיק לאירועי שבת חתן מצפה ים מאפשר לכם ליהנות מ- 35 חדרי אירוח מפנקים הכוללים: מיני בר, טלוויזיה בכבלים, חדר אמבטיה מאובזר, מיזוג אוויר, כספת דיגיטלית ועוד.

 

בנוסף, תוכלו לפנק את האורחים שלכם במסגרת מתקני המלון האחרים הכוללים בין היתר: חדר אוכל מרווח, גג שיזוף הצופה לחופי הרחצה של העיר נתניה, מרפסת ישיבה דקורטיבית, אולם אירועים המיועד לאירוח של עד 150 מוזמנים ועוד. אירועי שבת חתן במלון "מצפה ים", מאפשרים לכל אחד ואחת מהאורחים שלכם ליהנות משירותי אירוח ברמת נופש, ומחוויה מרגשת במסגרת אירוע משפחתי.

 

צוות המלון עומד לרשות כל אחד ואחת מהאורחים שלכם לאורך כל שבת החתן. אתם מוזמנים להכיר מקרוב את שירותי האירוח הממתינים גם לכם.

 

מבצע -  חדר חינם לכל המזמין אירוע מעל 80 משתתפים!

 

מלון בוטיק "מצפה ים" זכה לאחרונה בפרס פרח הזהב, על חמש שנות התמדה וזכייה רצופה בחמישה פרחי יופי, בתחרות בית המלון הנאה של המועצה לישראל יפה.

 

התקשרו:
ז'בוטינסקי 1,, נתניה
יצירת קשר :
ז'בוטינסקי 1,, נתניה