מלון מצפה ים - נתניה

כשרים בפסח 2022 - פתוחים לאירועים בחוה"מ


אחד המלונות היפים ביותר בישראל הוא מלון מצפה ים. לאחרונה זכה המלון ב'פרח הזהב' שהוא פרס חשוב לבתי מלון נאים המוענק על ידי המועצה לישראל יפה. הדבר מדגיש את רמת העיצוב המיוחדת של המלון, שבאה לידי ביטוי בצבעי פסטל שלווים המשלבים גם גוונים עזים והמון אור שחודר בזכות ארכיטקטורה מרשימה.

 

במלון מצפה הים ניתן לערוך מגוון רחב של אירועים מושקעים. בין אם יש חתונה קרובה ובין אם מדובר על בר או בת מצווה, ואף על ברית או בריתה שבמסגרתם מקבלת המשפחה חדר מנוחה, הרי שההפקה המתאימה תוצג בפני כל מי שמחפש מקום מיוחד. גם ימי עיון, הרצאות, הדרכות, השתלמויות, אירועים עסקיים וימי הולדת ייערכו בצורה אלגנטית במלון.

 

מלון מצפה הים בנתניה מציע את החוויה המושלמת למגוון אירועים קטנים. למלון יש 35 חדרים והוא מתאים במיוחד גם לשבתות חתן, למפגשים משפחתיים בסדרי גודל שונים, וכמובן גם לכנסים שכוללים לינה. בנוסף ללינה ניתן לשלב גם סדנאות, טיולים, ביקור בחוף הים ובטיילת, והתאמה של התפריט לכל דרישה של כל בעל אירוע.

 

המטבח כשר בהשגחת הרבנות.

 

מבצע - חדר חינם לכל המזמין אירוע מעל 80 משתתפים!

 

מלון בוטיק "מצפה ים" זכה לאחרונה בפרס פרח הזהב, על חמש שנות התמדה וזכייה רצופה בחמישה פרחי יופי, בתחרות בית המלון הנאה של המועצה לישראל יפה.

התקשרו:
ז'בוטינסקי 1,, נתניה
יצירת קשר :
ז'בוטינסקי 1,, נתניה