אירוח כפרי קיבוץ בית אלפא

שבת חתן

מתחם האירוח הכפרי של קיבוץ בית אלפא, מזמין גם אתכם, ליהנות ממתחם אירוח פסטורלי לאירועי שבת חתן גם במסגרת חגיגות בר המצווה וגם במסגרת חגיגות החתונה. במתחם הפסטורלי, עומדים לרשותכם 50 חדרי אירוח מאובזרים ומפקנים המותאמים לזוגות ומשפחות, וזאת לצד אולמות אירוח לסעודות השבת. כמו כן, תוכלו ליהנות מכרי דשא רחבי ידיים, פינות ישיבה מוצלות, ערסלים, מתקני ברביבקיו ובריכת שחייה.  

 

לרשותכם, מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה לאורך כל השבת, לרבות, תפריטי אירוח מגוונים ומפנקים לסעודות השבת ושירותי הפקה נוספים המוצעים לכם על ידי צוותי הניהול והאירוח של המתחם. בנוסף לכל אלו, תוכלו ליהנות מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות הממתינות לכם באזור.

 

אטרקציות ובילויים

מתארחים במתחם האירוח הכפרי של קיבוץ בית אלפא? לרשותכם מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות הממתינות לכם באזור בהתאמה מלאה לאופי וסוג החופשה שלכם במתחם.


בין היתר תוכלו ליהנות מבריכת שחייה ענקית, טיולי שטח - איזי ריירד, טיולי ג'יפים, טיולי שטח מודרכים, ביקור בחוות הרוח בגלבוע, שייט בקאנו אינדיאי וקיאקים במי הירדן הדרומי ועוד מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות הממתינות לכם באחד מהאזורים היפים ביותר של ארצנו הקטנה - גדולה.


האטרקציות השונות מיועדות לזוגות, משפחות וקבוצות מאורגנות המתארחות במתחם האירוח הכפרי של בית אלפא.

 

 

התקשרו:
בית אלפא