קו האופק אירועים - חבצלת השרון

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי? מחפשים אחר לוקיישן מנצח המשלב בין כחול של ים לכיפת רקיע? זה הזמן להכיר את מתחם האירועים בקו האופק, גן אירועים מודרני ומושקע הממוקם במרחק מספר צעדים מהים ומתאים לאירועים החל מ- 150 ועד 550 איש. במתחם האירועים בקו האופק תוכלו למצוא את השילוב המושלם בין כחול של ים לשמיים, וליהנות מאווירה רומנטית, פסטורלית ואינטימית הנלווית לאורך כל שלבי האירוע.

 

במתחם ניתן לקיים את כל סוגי האירועים האפשריים, וליהנות מרמת אירוח גבוהה במיוחד הבאה לידי ביטוי בכל אחד ממרכיבי האירוע. גן האירועים בקו האופק ממוקם למעשה בתוך מבנה עתיק ומרשים הכולל גג רומנטי המיועד לקבלת פנים ומאפשר לאורחי האירוע ליהנות מתצפית נוף עוצר נשימה.

 

קו האופק - להתאהב בטבע מחדש!

 

האירועים המתקיימים במתחם האירועים בקו האופק הם בראש ובראשונה אירועי אווירה המעמידים לרשות כל אחד ואחת מהאורחים אווירת פינוק יוקרתית המשלבת בתוכה את כל מרכיבי האירוח האפשריים. לרשותכם, מגוון רחב של שירותי אירוח והפקה הכוללים בתוכם: בניית תפריט אירוח בהתאמה אישית, עיצוב מתחם קבלת הפנים ועיצוב חופות על הים במידת הצורך, סידורי שולחן, תאורת גן רומנטית ומערכות הגברה ותאורה מתקדמות הממוקמות בצמוד לרחבת הריקודים במתחם.