מלון מצפה ים - נתניה

עומדים לקיים כנס מקצועי, יום עיון או כל אירוע עסקי אחר? אצלנו במלון הבוטיק מצפה ים, הממוקם במרחק הליכה מחופי הים והטיילת התיירותית בנתניה, תוכלו למצוא את השילוב המושלם בין מתחם אירוח מודרני ומושקע לכל מטרה עסקית ומקצועית לבין חדרי אירוח מפנקים. השילוב בין השניים, מאפשר גם לכם לקיים כנסים מקצועיים המשלבים לינה במלון במקביל לסדנאות, להרצאות ולתכני הכנס או יום העיון.

 

מצפה ים - מלון בוטיק מול הים

 

כאחד ממלונות הבוטיק היפים ביותר בנתניה, אנחנו במצפה ים, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מהאורחים שלנו, חווית אירוח מפנקת הכוללת את כל שירותי האירוח של המלון. במסגרת עריכת כנסים, ימי עיון ואירועים עסקיים, אנחנו במלון הבוטיק מצפה ים, מעמידים לרשותכם צוות הפקה מקצועי המתמחה בעריכת אירועים מסוג זה.

 

אולם האירועים הממוקם בתוך המלון, מותאם לאירוח כל סוגי האירועים, לרבות, אירועים עסקיים, כנסים מקצועיים וימי עיון, והוא מתוכנן בצורה כזו המאפשרת לנו להתאים את העיצוב בהתאם לצרכי הלקוח. צוותי ההפקה שלנו יסייעו גם לכם בכל הנוגע לתכנון, ארגון והפקת הכנס, יום העיון או האירוע העסקי אותו אתם מתכננים. 

 

מבצע - חדר חינם לכל המזמין אירוע מעל 80 משתתפים!

 

מלון בוטיק "מצפה ים" זכה לאחרונה בפרס פרח הזהב, על חמש שנות התמדה וזכייה רצופה בחמישה פרחי יופי, בתחרות בית המלון הנאה של המועצה לישראל יפה.

התקשרו:
ז'בוטינסקי 1,, נתניה
יצירת קשר :
ז'בוטינסקי 1,, נתניה