מועדון סטאר קלאב Star Club - פתח תקווה

מועדון סטאר קלאב הממוקם באזור התעשייה סגולה-פתח תקווה, הינו מועדון אירועים ומסיבות המותאם לחגיגות ימי הולדת בכל גיל. במועדון עומדים לרשותכם רחבת ריקודים ענקית, פינות ישיבה מעוצבות, בר ישיבה, עמדת DJ מקצועית, מערכות הגברה ותאורה חדישות ופטיו מרווחת אותה ניתן לעצב בהתאם לצרכי האירוח הספציפיים שלכם.

 

ב-סטאר קלאב, מועדון לימי הולדת בפתח תקווה, תוכלו לקיים מסיבות ימי הולדת המותאמות לכל אחד ואחת ובכל גיל. צוותי ההפקה של המועדון יסייעו גם לכם לבחור את הכיוון הנכון למסיבה, וכל זאת בהתאם למספר המשתתפים וגילו של החוגג.

 

בנוסף להשכרת המועדון, תוכלו ליהנות גם מחבילות אירוח המותאמות לאופי המסיבה אותה אתם מתכננים במועדון. חבילות האירוח שלנו כוללות בין היתר: חבילת קישוט ואביזרי מסיבות, שירותי מוסיקה לאורך כל המסיבה (עם אפשרות ל-DJ מקצועי), שירותי קייטרינג בהתאם לגילאי המשתתפים במסיבה ועוד המון שירותי אירוח והפקה בהתאמה אישית.

 

אנחנו במועדון סטאר קלאב עושים הכול על מנת להפוך את מסיבת יום ההולדת שלכם לאירוע חלומי ובלתי נשכח, ובמידה וגם אתם עומדים לחגוג יום הולדת בזמן הקרוב, זה הזמן להכיר מקרוב את סטאר קלאב...

התקשרו:
אלכסנדר ינאי 13, פתח תקווה
יצירת קשר :
אלכסנדר ינאי 13, פתח תקווה