מועדון נקסט Next - ירושלים

רחבת ריקודים מאובזרת בתאורה חכמה ובהגברה מקצועית שתלווה את החוגגים לאורך כל המסיבה? יש. שולחנות משחק מלהיבים? יש. משחקים וירטואליים ובפינות מולטי מדיה? יש. D.J מקצועי ומסיבת ריקודים, צוות הפעלה והנחיה, אטרקציות מיוחדות, כניסה בליווי שטיח אדום קונפטי וזיקוקים, רשת וסידור בלונים, הזמנות מעוצבות, שולחן מתוקים מעוצב, דוכני מזון... וזו רק הקצה של האטרקציות שתקבלו כשתבחרו במועדון נקסט עבור חגיגת בר/בת המצווה הקרובה שלכם.

 

מועדון נקסט הוא מועדון למסיבות בר מצווה / בת מצווה בירושלים שכבר צבר שנים רבות של ניסיון, ולמעשה הוא מתמחה בתחום הזה במיוחד כי מדובר במקום שמיועד אך ורק למסיבות האלה, ומכאן נולד התכנון העיצוב והביצוע של המקום.

 

כמומחים בתחום מסיבות בר/בת מצווה אנחנו מציעים לכם את כל הידע המקצועי והאיכותי שצברנו לאורך השנים כדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך מהרגע של החתימה על החוזה ועד הרגע שאחרון החוגגים עוזב את המועדון, וזאת כדי להבטיח את הצלחת החגיגה - הכי הצלחה שלכם, החיוך על השפתיים, ההרגשה שחלום התגשם הם הדברים שאנחנו מחפשים וגם יודעים להשיג.

 

אנחנו מציעים לכם מגוון יפה מאוד של אטרקציות במועדון נקסט, כולל אפשרויות שונות לעיצוב המקום והאווירה בדיוק לטעמכם, וגם לכיסכם.

התקשרו:
דוד איילון, מרכז הטניס,, ירושלים
יצירת קשר :
דוד איילון, מרכז הטניס,, ירושלים