בלאג'יו אירועים Bellagio - בת ים

בצמוד למתחם הבילויים והעסקים של העיר בת ים ובתוך מתחם אירוח ענק וייחודי מסוגו המשלב בין גן ירוק ומטופח למבנה מפואר, ממתין לכם ה-בלאג'יו, גן ואולם לאירועי ענק עד 1,400 משתתפים. בבלאג'יו, ממתינות לכם מגוון רחב של אפשרויות אירוח והפקה לאירועי בכל סדר גודל אפשרי, החל מאירועים אינטימיים למספר מצומצם של אורחים ועד אירועי ענק עד 1,400 משתתפים (ייחודי מבין אולמות האזור). מגוון רחב של חידושים טכנולוגיים ושירותי אירוח מכל הלב – במקום אחד! בשטח המתחם תוכלו למצוא: מערכות צילום מתקדמות המשלבות מצלמות רחף מובנות בתקרת האולם, מסכי לד ענקיים, עגלות הגשה אלגנטיות ומעוצבות ועוד מגוון רחב של פתרונות ואירוח והפקה המותאמים לכל אירוע באופן אישי. כמו כן, לרשות מזמיני האירוע עומדות 2 סוויטות אירוח מפוארות בהן תוכלו להתרענן לפני ואחרי האירוע. צוותי האירוח המנוסים והמיומנים של הבלאג'יו, יעמידו לרשותכם את כל שירותי האירוח וההפקה הנחוצים לכם מהרגע הראשון לביצוע ההזמנה ועד סיומו המוצלח של האירוע. ממתינים גם לכם, צוות הבלאג'יו.

 

בבלאג'יו, ממתינות גם לכם מגוון רחב של אפשרויות אירוח והפקה לאירועי בכל סדר גודל אפשרי החל מאירועים אינטימיים למספר מצומצם של אורחים ועד אירועי ענק עד 1,400 משתתפים (ייחודי מבין אולמות האזור).

 

מגוון רחב של חידושים טכנולוגיים ושירותי אירוח מכל הלב – במקום אחד!

 

בשטח המתחם תוכלו למצוא: מערכות צילום מתקדמות המשלבות מצלמות רחף מובנות בתקרת האולם, מסכי לד ענקיים, עגלות הגשה אלגנטיות ומעוצבות ועוד מגוון רחב של פתרונות ואירוח והפקה המותאמים לכל אירוע באופן אישי.

 

כמו כן, לרשות מזמיני האירוע עומדות 2 סוויטות אירוח מפוארות בהן תוכלו להתרענן לפני ואחרי האירוע. צוותי האירוח המנוסים והמיומנים של הבלאג'יו, יעמידו לרשותכם את כל שירותי האירוח וההפקה הנחוצים לכם מהרגע הראשון לביצוע ההזמנה ועד סיומו המוצלח של האירוע. ממתינים גם לכם, צוות הבלאג'יו.

ישראל וישנגרד 21, בת ים
יצירת קשר :
ישראל וישנגרד 21, בת ים