אל ים EL-YAM - נתניה

בצמוד לשמורת הטבע פולג ובמרחק של 250 מטר מקו החוף, ממתין לכם מתחם האירועים הקונספטואלי אל ים המשלב בתוכו גם מלון בוטיק ייחודי וחדשני וגם אולם אירועים המותאם לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים, החל מ- 150 אורחים.


במתחם EL-YAM תוכלו ליהנות מהשילוב האידיאלי שבין נופים מרהיבים לשירותי אירוח והפקה בהתאמה אישית, ולהבטיח לעצמכם את האירוע המרשים, המיוחד והמושקע ביותר. במתחם EL-YAM תוכלו למצוא צוותי אירוח והפקה המנוהלים על ידי מנהלי אירועים מנוסים ומיומנים האחראיים לעשרות אירועים מוצלחים לאורך השנים.

 

אל ים - אולם אירועים בנתניה

 

במתחם EL-YAM תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לאירוח, החל מקיום האירוע בחדר האירועים והאוכל של מלון הבוטיק, דרך קיום אירועים בגן הקסום והפסטורלי העוטף את המתחם ועד לקיום האירוע בתוך מבנה מקורה עם מתחם קבלת פנים תחת כיפת השמיים.

 

לרשותכם, מגוון רחב של שירותי אירוח והפקה הכוללים בין היתר: שירותי עיצוב והתאמת הקונספט לאירוע, שירותי קייטרינג ובניית תפריטי אירוח בהתאמה אישית, שירותי בר, שירותי הגברה ותאורה ועוד. את האירועים במתחם ניתן לקיים לאורך כל שעות היום, הערב והלילה וליהנות גם מפתרונות אירוח ולינה במלון הבוטיק הפועל במתחם.

 

התקשרו:
שולמית 3 חוף פולג, נתניה
יצירת קשר :
שולמית 3 חוף פולג, נתניה