מסיבת רווקות רווקים ביאכטה

אחת האופציות הקלאסיות היא מקומות למסיבת רווקים ביאכטה. מקומות למסיבת רווקים ביאכטה נותנים לכם את האפשרות לחגוג מסיבת רווקים או רווקות כמו שתמיד חלמתם עליהם. האדם היחיד שיהיה אתכם בתוך מקומות למסיבת רווקות ביאכטה הוא כמובן האיש שמשיט אתכם - מעבר לכך אתם יכולים לחגוג כמה שאתם רק רוצים. אפשר לצאת להפלגה לילית, ואפשר לקחת את כל החברים בשישי בצהריים להפלגה מהנה. בתוך מקומות למסיבת רווקות ביאכטה אפשר לשלב כמובן ברביקיו שתעשו על היאכטה עצמה, בצירוף אלכוהול משובח. אפשרות אחרת היא ליצור קשר עם מקומות למסיבת רווקים ביאכטה, ולבדוק האם אפשר לשלב ארוחה איכותית מטעם החברה עצמה. כך אפשר לחגוג בצורה מהנה.

חיפוש לפי אזור או אזור וישוב

סבבה 5 שייט ואירועים - יפו

שיט סבבה 5, היוצא מנמל יפו, מאפשר לכם לחגוג מסיבת רווקים או רווקות של פעם בחיים באווירה אחרת, במסגרת הפלגה אל מול חופי יפו-תל אביב.

זאב הים - מסיבת רווקות על יאכטה בהרצליה

במידה וגם אתם רוצים לחגוג את סוף ימי הרווקות שלכם בצורה הכי מרעננת שיש, אנחנו ב-זאב הים נמצאים כאן לרשותכם!

עולם השייט - תל אביב

עולם השיט, חברת להשכרת יאכטות לאירועים בתל אביב, מזמינה אתכם ליהנות מים של אפשרויות לקיום אירועים אינטימיים על גבי יאכטה מפוארת.

Sea-Gal מועדון היאכטות הישראלי - מרינה הרצליה

בואו אלינו ל-Sea-Gal מועדון היאכטות הישראלי במרינה בהרצליה כדי לחגוג אירוע באווירה שונה לחלוטין, מלאת פינוקים, ים ואווירה, כזו שממש, אבל ממש, לא תשכחו במהירה.